Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
23 Nisan’da Güllük’te Fener Alayı düzenlendi – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

23 Nisan’da Güllük’te Fener Alayı düzenlendi

246
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Ayşegül KAŞKAR –

Güllük’te, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 99’uncu yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında fener alayı düzenlendi.

Milas’ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen fener alaylarına bir yenisi daha eklendi ve bu kez Güllük’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda fener alayı düzenlendi.

Milas Belediyesi tarafından düzenlenen fener alayı, binlerce kişiyi buluşturdu. Milas Belediyesi Güllük hizmet binası önünden başlayan yürüyüşe, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP İlçe Başkanı İlgin Göktepe, Milas Belediyesi Meclis Üyeleri ve Güllük mahalle sakinleri katıldılar.

Türk bayrakları ve Atatürk posterleri taşıyan yurttaşlar “Mustafa Kemal’in askerleriyiz”, “Ne Mutlu Türküm diyene” sloganlarıyla yürüdü. Coşkulu kalabalığı izleyen balkonlardaki yurttaşlar da yürüyüşe alkışlarla destek verdiler.

Paylaş:

Yorum Bırak