Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Başkan Tokat’a kutlama ziyaretleri sürüyor – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Başkan Tokat’a kutlama ziyaretleri sürüyor

274
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Melih KAŞKAR –

31 Mart yerel seçimlerinde üçüncü dönem için yeniden Milas Belediye Başkanı seçilen Muhammet Tokat’a kutlama, hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Tokat’ı ziyaret edenler arasında İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu, Milas Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ve yönetim kurulu üyeleri, Güllük Mahalle Muhtarı Ali Polat ve Baharlı Mahalle Muhtarı Aydın Kaya ziyaret edip kutladılar ve görevinde başarılar dilediler. Ziyaretlerden duyduğu hoşnutluğu dile getiren Başkan Tokat, Milas için güzel hizmetler üreteceklerini dile getirdi.

CHP İlçe yönetiminin ziyareti

CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İrfan Üner ve yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Göktepe, “31 Mart seçimlerinde tüm teşkilatımız ile uyun içerisinde çalıştık. Herhangi bir olumsuzluk yaşamadan seçimleri tamamladık. Bu seçimlerde bizlere yol göstericiliği yapmanızdan ötürü sizlere teşekkür ediyor görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Tokat ise, “Seçimler geride kaldı ve yüzümüzün akıyla çıktık. Amacından saptırmadan, gereksiz vaatlerde bulunmadan olgun biçimde sağ salim seçim sürecini tamamladık. Her ne kadar seçim bitmiş olsa da bizlerin yeni seçime hazırlanmamız gerekiyor. Bu noktada parti olarak tüm kadrolarımızla etkin şekilde çalışmalarımızı yürütmemiz gerekiyor. Bizler de yeni seçilen Meclis Üyesi arkadaşlarımızla 5 yıl süreyle ilçemizin eksiklik hissettiği alanlarda yatırımları ve hizmetleri gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki süreçte söz verilen ve planlanan çerçevede hizmetlerimiz olacak. Halkımızın içerisinde daha çok olacağız. Geçtiğimiz dönemde kırsal alanlara yapılan hizmet atağı sonucunda tüm mahallelerimize bir çok hizmeti götürdük. Bizden önceki dönemlerde 100 bin civarında imalat yapan Milas Belediyesi bizim dönemimizde 5 yıl içerisinde  2 milyon metrekare imalat yaptı. Bu seçimlerden de üçüncü defa başarı ile çıktık. Aradaki fark her ne kadar az gibi görünse de bütün şartlara rağmen % 51,5 civarında oy aldık. Bundan sonra üzerine koyarak daha fazla çalışmamız lazım” dedi.

Türkiye genelindeki seçimleri de değerlendiren Başkan Tokat, “Bizden sonra gelecek nesiller açısından umut tohumlarının yeşermesi açısından önemli bir seçim oldu. Seçimlerden böyle bir sonuç çıkması ülkenin menfaatine oldu. Şimdi ülkeyi yönetenlerin bunu dikkate alması gerek. Birçok büyükşehirde seçimi kazandık. Bunu iyi değerlendirmemiz lazım. Görünüyor ki Türkiye bazı şeylerden bıkmış ve yeni bir şeyler arayışı içerisinde. Bu süreci çocuklarımızın geleceği açısından iyi değerlendirmemiz lazım. Şunu görüyorum ki Türkiye’nin Cumhuriyet Halk Partisine ihtiyacı var. Bu süreçte Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu da tutum ve tercihleri açısından devlet adamlığı olgunluğu ile hareket etti. Bu anlamda olgun ve halkını seven bir devlet adamının yapması gereken her şeyi yapıyor. Bu seçimlerde bunun meyvesini aldık. Umarım önümüzdeki seçimlerde de  başarımız devam eder. Bu seçimler ülkemiz ve ilçemiz açısından hayırlı olsun. Ben seçim süreci boyunca gayretli çalışmalarınız ve ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

İYİ Parti’nin ziyareti

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu, İlçe yöneticileri ve İYİ Partili Milas Belediyesi Meclis Üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Seçimlerin demokrasinin gereği olduğunu belirten İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu, “Seçim çalışmaları boyunca hep birlikte uyumlu, güzel ve örnek bir çalışma ortamı sergiledik ve hiçbir olumsuzluk yaşamadık. Bundan sonraki süreçte de Başkanımıza elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalışacağız ve Milas için güzel projelere imza atacağız. Seçimlerin Milas’a hayırlı olmasını temenni ediyor, Başkanımıza başarılar diliyoruz” derken, Başkan Tokat da şunları söyledi:

“Güzel bir seçim dönemi geçirdik. Milletimiz teveccüh göstererek Milas yönetimini üçüncü defa bizlere emanet etti. Güzel bir meclisimiz var. Meclis üyelerimizin her biri alanında uzman isimler. Başarılı bir dönem geçireceğimizi umut ediyorum. Meclis üyelerimizle uyum içinde çalışarak  Milas’a her alanda  güzel hizmetleri kazandırmak arzusundayız.”

MİTSO yöneticilerinin ziyareti

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile yönetim kurulu üyeleri Mustafa Yüksel, Hasan Tiryakioğlu, Soner Çamlıbelen, Ömer Eliş, Hüseyin Aykal ve Yasin Erol’dan oluşan MİTSO heyeti, 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Milas Belediye Başkanı seçilen Muhammet Tokat’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini dile getirdiler. Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Özer, Belediye Başkanı Tokat’a yeni görevinde başarılar dileyerek, Milas’a değer katacak her türlü projede birlikte hareket edebileceklerini vurgularken, ziyaretten duyduğu hoşnutluğu dile getiren Başkan Tokat ise, yeni dönemde de ortak akıl ve kurumlar arası işbirliği içerisinde Milas adına önemli çalışmalara imza atacaklarını belirtti.

Paylaş:

Yorum Bırak