Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
“Milas’taki gayrımenkûller Bodrum’da diye pazarlanmasın!” – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

“Milas’taki gayrımenkûller Bodrum’da diye pazarlanmasın!”

276
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Emlak Müşavirleri Derneği (MEMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kırkık, Başkan Yardımcısı Uzay Demirbaş, Genel Sekreter İsrafil Gürsoy, Muhasip Üye Bayram Karaca ve Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Bilsel’den oluşan MEMDER heyeti Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret etti.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada MEMDER Yöneticilerine MİTSO’nun çalışmalarını anlatan Özer, “Her fırsatta, her ortamda Milas’ı tanıtmaya çalışıyoruz. Uçak firmalarının dergilerinde Milas’ın tarihi ve turistik yerlerini tanıtan yazıların yayınlanmasını sağladık. Milas Bodrum Havalimanına Milas’ı tanıtan afişlerin konulmasını gerçekleştirdik. Milas ürünlerinin tanıtımı için de çalışmalarımız devam ediyor. Son olarak Milas el halıcılığını canlandırmak için halı dokuyanlara halı ipini Oda olarak biz ücretsiz olarak veriyoruz. Dokunan halıların satışına da yardımcı oluyoruz. Ayrıca OSB ile ilgili çalışmalarımız da sürüyor. OSB’de artık yolun sonuna geldik, kısa sürede 53 sanayi parselinin teslimi yapılacak. Üyelerimiz için de değişik çalışmalar yürütüyoruz. Son olarak üyelerimize OPET’ten yüzde 5 akaryakıt indirimi sağladık” dedi.

Reşit Özer, konuşmasında pek çok emlakçının Milas ilçe sınırları içindeki yerleri ‘Bodrum’ diye pazarlamaya çalıştıklarına da dikkat çekerek, “Bizim Milas’a sahip çıkmamız gerekiyor. Uçaklardaki anonslarda bile Bodrum Havalimanı denilince hemen tepki gösteriyor ve Milas Bodrum Havalimanı olarak düzeltilmesini istiyoruz. Aynı duyarlığı emlakçılarımızdan da bekliyoruz. Verdikleri ilanlarda Milas ilçe sınırları içindeki yerler için lütfen Bodrum denmekten vazgeçilsin, Milas denilsin” dedi.

MEMDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kırkık da MİTSO’nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını belirterek, MİTSO’nun Milas’ın tanıtımı için sürdürdüğü çalışmalar için Reşit Özer’e teşekkür etti ve “Milas’ın Bodrum diye tanıtılmasına, Milas ilçe sınırları içindeki gayrımenkullerin Bodrum diye pazarlanmasına biz de karşıyız. Milas, Milas olarak, Bodrum da Bodrum olarak tanıtılmalıdır. Biz bu konuda derneğimiz üyelerini de uyararak Milas’ın Milas olarak tanıtılmasına dikkat edilmesini isteyeceğiz” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak