Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
‘Dünya Dans Günü’nde Bodrum İskele Meydanı’nda … – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

‘Dünya Dans Günü’nde Bodrum İskele Meydanı’nda …

248
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Ayşegül KAŞKAR –

29 Nisan Dünya Dans Günü Bodrum İskele Meydanında rengarenk görüntüler eşliğinde kutlandı.

Bodrum Dans Kulübü tarafından bu yıl yirmincisi gerçekleştirilen şenlikte 32 dans gösterisi sergilendi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda, Muğla Valiliği, Bodrum Kaymakamlığı, Türkiye Dans Sporları Federasyonu, Muğla Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürlüğü, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bodrum Belediyesi’nin de destek verdiği şenlikte yüzlerce dansçı, rengarenk kostümleri eşliğinde meydanda gösterilerini sergilediler.

Binlerce kişinin izlediği şenlik, Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci’nin açılış konuşması ile başladı.

Özvezneci konuşmasında, Bodrum’da faaliyet gösteren ve uluslararası yarışmalarda dereceler alan sporcu ve antrenörlerini sahneye davet eti ve kutladı.

Ardından Türkiye Dans Sporları Federasyonu Başkanı Başdanışmanı Ali Çakır, Federasyon Başkanı Tolgahan Çinkitaş’ın mesajını okudu.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ise etkinliği düzenleyen Bodrum Dans Kulübü başkanı Fatih Özvezneci ve ekibine teşekkür etti, bu tarz organizasyonların belediye tarafından her zaman destekleneceğinin mesajını verdi.

10 Avrupa ülkesinden gelen, şenliğin organizasyon, tanıtım, promosyon ve medya çalışmalarını yürüten 19 gencin hazırladıkları şenlik gösterileri saat 22.30’a kadar devam etti.

Paylaş:

Yorum Bırak