Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
ADD Milas Şubesi, Samsun’a iki Milaslı genci gönderiyor – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

ADD Milas Şubesi, Samsun’a iki Milaslı genci gönderiyor

141
0
Paylaş:

ADD Milas Şubesi, Samsun’a iki Milaslı genci gönderiyor

BAKIŞ Haber –

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 17, 18 ve 19 Mayıs 2019 tarihlerinde Samsun’da düzenlenecek ‘Prof. Dr. Muammer Aksoy Gençlik Eğitim Kampı’na Selimiye’den Mine Kaynak ve Güllük’ten Cansu Şimşek adlı gençlerimizin gidecekleri belirtildi.

Gençlere, ADD Milas şubesinde otobüs biletlerinin yanı sıra, ADD’nin yurt genelinde kuracağı ADD Gençlik Kolları Kütüphaneleri için 3’er kitap da verildi. Gençler, Samsun’daki etkinliklerde giymek için Milas şubesinin yeleklerinden de yanlarında götürdüler.

Konuyla ilgili olarak ADD Milas şubesinden verilen bilgiye göre, daha önce ADD’nin başka illerdeki gençlik kamplarına da katılan Mine Kaynak, “Milli mücadelenin 100. yılında, Milas şubesini en güzel şekilde temsil etmek için bir arkadaşımla birlikte Samsun’da olacağız. Bu durumun şubemizde ilk olacağını düşünüyorum. Umarım devamı gelir ve daha çok şubeye Milasımızın güzelliklerini tanıtırız. Şube Başkanımızın ve başka şubelerin verdiği desteği tüm  üyelerimizden bizlere ve bizden sonra gidecek genç arkadaşlarımıza da göstermelerini diliyorum” derken, ADD Milas Şube Başkanı Gülçin Erşen de yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Görevi devraldığımdan beri şubede gençlik kollarımızı kurmak, daha çok genci derneğimize çekmek ve onları yetiştirerek, görevi onlara devretmek başlıca amaçlarımdan. Çünkü gelecek onlar ve gelecek onların. ADD’yi de, Türkiye’yi de onlara emanet edeceğiz. Keşke bu kamplar yurt geneline yayılsa, daha sık düzenlense, daha çok gencimizi gönderebilseydik.”

Paylaş:

Yorum Bırak