Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Bu akşam Ören’de … – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Bu akşam Ören’de …

205
0
Paylaş:

Bu akşam Ören’de …

BAKIŞ Haber / Melih KAŞKAR –

Milas Belediyesi’nin hayırseverlerin katkıları ile düzenlediği iftar yemekleri yurttaşlardan büyük ilgi görüyor. Geleneksel iftar yemeklerinin 9’uncusu Cumhuriyet ve 10’uncusu ise Beçin mahallelerinde yapıldı.

Cumhuriyet Mahallesinde düzenlenen iftar yemeğine vatandaşların yanı sıra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve bazı Mahalle Muhtarları da katıldı.

Katılımın oldukça fazla olduğu iftar yemeğinde Eşi Elif Tokat ile yemek dağıtan Başkan Tokat daha sonra masaları gezip yemeğe katılanlara hoş geldiniz diyerek teşekkür etti.

Bugün Ören’de yapılacak buluşmayla sürecek iftar programı 27 Mayıs’ta Güllük, 28 Mayıs’ta Boğaziçi ve 29 Mayıs’ta da İsmetpaşa mahallelerinde yapılarak tamamlanacak.

Paylaş:

Yorum Bırak