‘Geleneksel İftar Yemekleri’ yoğun katılımla sürüyor

97
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Melih KAŞKAR –

Milas Belediyesi tarafından ilçemiz genelinde kurulan geleneksel iftar sofralarına yurttaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Selimiye, Bafa, Hacıapti-Güneş mahalleleri, Aydınlıkevler mahallesi Akkent Pazaryeri,  Hacıilyas, Gümüşlük, Burgaz, Hisarbaşı, Hocabedrettin, Gazipaşa-Firuzpaşa mahallelerine yönelik olarak Salı Pazarı ve Kıyıkışlacık mahallesinde Kale önünde düzenlenen iftarlara yurttaşlarımız yoğun katılım gösterdiler.

İftar sofralarına katılan yurttaşlarımızla, katkıda bulunanlara teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Belediye olarak hayırsever şahıslar ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi de görüyoruz. Hayırseverlerin katkıları ile gerçekleşen iftar yemeklerimizi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen yoğun ilgi ve memnuniyet bizleri de mutlu ediyor” dedi ve iftarlara hemşerilerimizi davet etti.

Bu akşam Merkez İlkokulu bahçesinde

Milas Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen geleneksel iftar sofraları bu akşam Hayıtlı mahallesindeki yurttaşlarımıza yönelik olarak Merkez İlkokulu bahçesinde kurulacak.  

Programın devamında …

Milas Belediyesi’nin geleneksel iftar yemekleri programı önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren şöyle …

20 Mayıs Pazartesi/ Şevketiye mahallesi Ek Hizmet binası,

21 Mayıs Salı/ Cumhuriyet mahallesi Memur evleri,

22 Mayıs Çarşamba/ Beçin mahallesi Belediye binası önü,

24 Mayıs Cuma/ Ören mahallesi Pazaryeri,

27 Mayıs Pazartesi/ Güllük mahallesi Belediye binası önü,

28 Mayıs Salı/ Boğaziçi mahallesi Muhtarlık önü,

29 Mayıs Çarşamba/ İsmetpaşa mahallesi Pazaryeri.

Paylaş:

Yorum Bırak