Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Muğla İl Trafik Güvenliği toplantısı yapıldı – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Muğla İl Trafik Güvenliği toplantısı yapıldı

234
0
Paylaş:

Muğla İl Trafik Güvenliği toplantısı yapıldı

BAKIŞ Haber –

Muğla Valisi Esengül Civelek başkanlığında Trafik Güvenliği toplantısı yapıldı.

Valilik Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’nın koordinasyonunda Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Vali Esengül Civelek, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Karayolları 26. Şube Müdürü Duru Öztop, Emniyet ve Jandarma Trafik ekipleri, Muğla’da faaliyet gösteren şehirlerarası otobüs firmalarının temsilcileri, yolcu taşımacılığı yapan kooperatif yetkilileri, servis taşımacılığı yetkilileri ve turizm taşımacılığı yapan şirket yetkilileri katıldı.

Komuyla ilgili açıklamasında, yaklaşan turizm sezonu ve Ramazan bayramı dolayısıyla vatandaşların sadece trafik güvenliği konusunda değil her anlamda huzurlu, güvenli bir ortamda tatillerini geçirmelerini önemsediklerini belirten Vali Civelek, trafik düzenleme ve güvenliği konusunda ilgili tüm taraflarca gereken tedbirlerin alındığını belirtti.

Toplantıda, şehir ve ilçeler arası yolcu taşımacılığı yapan tüm otobüs firmaları ve yolcu otobüsü sahiplerine, yol ve trafik güvenliğinin sağlanması için gerekli tedbirleri almaları, trafik işaret ve kurallarına uymaları, emniyet kemeri takmaları, hız ihlali yapmamaları gibi konular başta olmak üzere gerekli tüm uyarı ve bilgilendirmeler yapıldı.

Paylaş:

Yorum Bırak