Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Beşiktaş Plaj Voleybol Takımı Milas’ta – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Beşiktaş Plaj Voleybol Takımı Milas’ta

294
0
Paylaş:

Beşiktaş Plaj Voleybol Takımı Milas’ta

BAKIŞ Spor Haber / Hüseyin AÇAR –

Ülkemizin değerli spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş’ın Plaj Voleybol Takımı Güllük Oba İşletmesinde 1 haftalık kamp çalışmasına geldi.

24 Haziran Pazartesi günü Güllük’e gelen Beşiktaş Plaj Voleybol Kız ve Erkek Takımı 26 Haziran Çarşamba günü Milas’a gelerek iki önemli ziyarette bulundular.

İlk ziyaretlerini Milas Kaymakamı Eren Aslan’a yapan Beşiktaş Plaj Voleybolu Takımı sporcuları Ömer Uygur, Kutay Hırçın, Fatma Beyaz, Ecemnur Perçem, Antrenör Onur Ergenç, Plaj Voleybolu Mili Takım Antrenörlerimizden Menajer Ercan Güler Milas Kaymakamı Eren Aslan’a, katıldıkları ve katılacakları turnuvalarla ilgili bilgi verdiler.

Beşiktaş Plaj Voleybol Takımının gerçekleştirdiği Kaymakamlık ziyaretine Milas Özge Spor Kulübü antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Kemal Evren Keskin de katıldı.

Plaj voleybolu ile ilgili Güllük’te 1 haftadır kamp yaptıklarını vurgulayan Antrenör Onur Ergenç, liglerde üç büyük takım olarak sayılan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın içinden tek plaj voleybolu takımının Beşiktaş’ta olduğunu belirterek Beşiktaş spor kulübü olarak Güllük’te yapılacak olan plaj voleybolu turnuvalarına her zaman sporcu desteği verebileceklerini söyledi.

Milas’ta voleybolun çok sevildiğini de vurgulayan Beşiktaş Voleybol Takımı antrenörü  Onur Ergenç ve Menajer Ercan Güler Güllük’te herkesin Beşiktaş takımına karşı sevgisinin olduğunu gördük ve çok sevindik dediler.

Milas Kaymakamı Eren Aslan Beşiktaş Plaj Voleybol Takımının sporcularının ve antrenörlerinin kendisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti belirterek, sporun her branşının yapıldığı Milas’ta başarılı ve yetenekli sporcular olduğunu söyledi.

Milas’ta spor adına en önemli eksikliğin tesis olduğunu da söyleyen Kaymakam Eren Aslan yapılacak yeni spor tesisleriyle yetenekli sporcuların artacağını belirtti.

Beşiktaş Plaj Voleybolu Takımı gerçekleştirdikleri ziyaretin sonunda Milas Kaymakamı Eren Aslan’a adının yazılı olduğu Beşiktaş formasını hediye ederek kendilerini kabul ettiği için teşekkür etiler.

Günün ikinci ziyaretini Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yapan Beşiktaş Plaj Voleybol takımı sporcuları ve antrenörü Başkan Tokat’ı Milas Belediyespor’un başarısı için kutladılar.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kendisini ziyaret eden Beşiktaş Plaj Voleybolu Takımı sporcularına ve antrenörlerine gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür ederek voleybolda 2018 – 2019 sezonunda Birinci Ligde Beşiktaş ile mücadele ettiklerini söyledi.

Milas’ta özellikle bu sene voleybolda iyi işler yapıldığını vurgulayan Başkan Tokat Beşiktaş’ı Milas’ta en iyi şekilde ağırlamaktan mutlu olduklarını belirterek Beşiktaş Plaj Voleybolu Takımına turnuvalarda başarı dileklerini iletti.

Ziyaretin sonunda Beşiktaş Plaj Voleybolu Takımı antrenör, Menajer ve sporcular hem Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a hem de Milas Belediyespor Kulübü Yöneticisi ve Sorumlusu Ümit Demirbacak’a, isimlerinin yazılı olduğu Beşiktaş forması hediye ederek yeni sezonda Milas Belediyespor’a başarı dilediler.

Paylaş:

Yorum Bırak