Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
PTT’den, MİTSO Üyelerine ‘ePttAVM.com’ daveti – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

PTT’den, MİTSO Üyelerine ‘ePttAVM.com’ daveti

229
0
Paylaş:

PTT’den, MİTSO Üyelerine ‘ePttAVM.com’ daveti

BAKIŞ Haber / Melih KAŞKAR –

PTT Milas Merkez Müdürü Nafize Canlıoğlu ile Muğla PTT Pazarlama Müdürü Mehmet Mutlu, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek PTT’nin başlattığı ePttAVM uygulamasını anlattılar ve MİTSO üyelerini bu uygulamaya katılmaya davet ettiler.

PTT’nin başlattığı uygulama ile ePttAVM.com adresi üzerinden faaliyet gösteren  bir internet mağazası oluşturulduğunu belirten PTT Muğla Pazarlama Müdürü Mehmet Mutlu, MİTSO üyelerinin de bu uygulama üzerinden ürünlerini pazarlayabileceklerini ve ürünlerini, uygulamanın bir parçası olarak PTT kargo ile isteyen adreslere ulaştırabileceklerini anlattı.

ePttAVM.com üzerinden nasıl mağaza açılabileceğini ve MİTSO üyelerinin ürünlerini bu kanaldan nasıl pazarlayabileceklerini anlatmak istediklerini belirten PTT yetkilileri MİTSO üyeleriyle çalışmaktan ve Milas ürünlerini bu kanaldan tüketiciye ulaştırmaktan memnuniyet duyacaklarını sözlerine eklediler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de, PTT yetkililerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek ePttAVM’yi tanıtmak amacıyla bir toplantı düzenleyeceklerini söyledi ve “Milas’ın tanıtımı için UNESCO’nun Geçici Dünya Mirası listesinde yer alan Milas Uzunyuva Arkeolojik Alanı ve Hekatomnos Anıtmezarı ile Beçin Ortaçağ Kenti’nin görüntüleri olan anı pullarını bastırmak istiyoruz. Biz de bu konuda destek istiyoruz” dedi.

Yapılan değerlendirme sonucunda MİTSO’nun Uzunyuva ve Beçin Kalesi’nin görüntüleri olan posta pulu bastırılması ile ilgili yazışmanın başlatılması kararlaştırıldı.

Paylaş:

Yorum Bırak