Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
MHP Milas İlçe Başkanı Ünlüsoy, Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

MHP Milas İlçe Başkanı Ünlüsoy, Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti

183
0
Paylaş:

Melih KAŞKAR –

MHP Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy tarafından, açıldığı günden bu yana çeşitli etkinlikler ve kurslarla adını duyuran ‘Milas Gençlik Merkezi’ne ziyarette bulunuldu. Ziyarette karşılıklı bilgi ve fikir alışverişlerinde bulunularak, Milas’ta spora katılımın çok olduğu, etkinliklere ve kurslara katılımın daha da çok olması gerektiği dile getirildi.

Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Ünlüsoy’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurum ile ilgili bilgiler aktardı.

Ünlüsoy ise, Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir’in gösterdiği faaliyetlerden çok memnun kaldıklarını dile getirip başarılarının devamını dileyerek, MHP Milas İlçe Teşkilatı olarak üzerlerine düşen her türlü göreve de hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Paylaş:

Yorum Bırak