‘Milas Belediyespor Voleybol Takımı’na altyapıdan destek

120
0
Paylaş:

BAKIŞ Spor Haber / Hüseyin Açar –

Türkiye Voleybol Erkekler 1. Ligi’nde mücadele eden Milas Belediyespor Voleybol Takımı Teknik Heyeti, altyapı takımıyla başarılı performans sergileyen gençleri değerlendiriyor.

Yeni sezon öncesi kadro yapılanmasına devam eden Milas Belediyespor Voleybol Takımı, altyapısından yetişen 4 oyuncuyu A Takım kadrosuna dahil etti. A takımla birlikte çalışmalara başlayacak olan Mert Mutlu, Ertekin Öz, Mustafa Uğurlu ve Mustafa Kaan Durmaz performanslarına göre maç kadrosunda yer alacaklar.

Konu ile ilgili açıklama yapan Milas Belediye Başkanı ve Milas Belediyespor Başkanı Muhammet Tokat, “Geçtiğimiz sezon yükseldiğimiz 1. ligde önemli bir başarı elde ederek ipi 3. sırada göğüsledik. Yeni sezon öncesi yine güçlü bir ekip kurma adına transfer çalışmalarımız sürüyor. Transferler dışında alt yapılarımızda yetişen oyuncularımızı da değerlendiriyor, başarılı performans sergileyen sporcularımızı A takımımıza alıyoruz. Bu anlamda 4 alt yapı oyuncumuzu bu sezon kadromuza kattık. Zamanla maçlara da çıkmasını planladığımız gençlerimizle yeni sezonda yine başarılı bir performans ortaya koyacağız” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak