Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Başkan Tokat’a nezaket ziyaretleri – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Başkan Tokat’a nezaket ziyaretleri

272
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Askerlik Şubesi Başkanlığı görevine atanan Asteğmen Ökkeş Öztürk Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

İzmir’deki birliğinden iki hafta önce Milas’a atandığını ve ziyaretinin tanışma amaçlı olduğunu belirten Asteğmen Öztürk’e ziyareti için teşekkür eden Başkan Tokat da Öztürk’e yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Tokat’ın bir başka ziyaretçisi ise CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber’di.

Biber, Başkan Tokat’a 3’üncü dönem başkanlık görevinin hayırlı olmasını ve başarılar dileyerek, “CHP’li belediyelerin her zamankinden fazla çalışması gerekiyor. Bundan sonraki hedefimiz genelde iktidar olmak” dedi.

Biber’e ziyareti için teşekkür eden ve kendisine Milas’ta yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Tokat ise, “132 mahalleye eşit hizmet götürmek için çalışıyoruz. Tüm gelirlerimiz elimizden alınmış olsa da mazeret üretmeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki süreçte de hizmetlerimiz kesintisiz sürecek” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak