BAKIŞ Spor Haber / Hüseyin AÇAR –
Geçen hafta içinde oynanan karşılaşmalarda, ilimizi Türkiye Profesyonel Futbol Liglerinde temsil eden takımlarımızdan Bodrumspor, Bayburt deplasmanında İl Özel İdarespor ile oynadığı karşılaşmada rakibiyle 0 – 0 berabere kalarak 1 puanla Bodrum’a dönmüştü.
Üçüncü lig temsilcilerimizden Fethiyespor ise deplasmanda Cizrespor ile 0 – 0 golsüz berabere kalmış ve 1 puanla Fethiye’ye dönmüştü. Muğlaspor ise Muğla Atatürk Stadyumunda oynadığı lig maçında rakibi Pazarspor’a 3 – 2 yenilerek puansız olarak maçtan ayrılmıştı.
Hafta sonu ise Bodrumspor kendi sahasında Birevim Elazığspor’u konuk etti ve müsabakayı 5 – 1 kazanarak taraftarlarını sevindirdi.
İkinci Lig temsilcilerimizden Muğlaspor deplasmanda Osmaniyespor ile oynadı ve müsabakadan 1 – 1 beraberlikle ayrılarak haftayı 1 puanla kapattı.
Fethiyespor ise kendi sahasında Turgutluspor ile oynadığı maçtan 0 – 0 beraberlikle ayrılarak 1 puan aldı.
BAL Ligi maç sonuçları
Isparta 32 Spor: 2 – Yatağanspor: 1
Ortaca Belediyespor: 1 – Karaman Belediyespor: 0
Manavgat Belediyespor: 1 – Sarayönü Belediyespor: 0
Kepez Belediyespor: 3 – Çal Belediyespor: 2
Burdur Bucak Belediye Oğuzhanspor: 1 – Akşehir Belediyespor: 1
Konya Ereğlispor: 4 – Burdur M.Akif Ersoy Ünv: 0
Denizli Sarayköyspor: 1 – Kestelspor: 2
1.Amatör Futbol Ligi maç sonuçları
Ortaköyspor: 2 – Pisispor: 0
Milas Gençlikspor: 11 – Bafa Belediye Zeytinspor: 0
Güllük Belediyespor: 1 – Bodrum Göltürkbüküspor: 7
Yeşil Üzümlüspor: 3 – Ula Belediyespor: 1
Köyceğiz Belediyespor: 1 – Karaçulhaspor: 1
U16 Ligi maç sonuçları
Yeni Milasspor: 1 – Gümüşlük Gençlikspor: 0
Bitez Gençlikspor: 1 – Marmaris 1923: 3
Ortaca Belediyespor: 3 – Karaçulhaspor: 2
Likyaspor: 5 – Fethiye Beşkazaspor: 4
U14 Ligi maç sonuçları
Yatağan Sportif Gençlikspor: 1 – Milas Gençlikspor: 16
Yeni Milasspor: 0 – Yatağanspor: 3 (Hükmen)
U12 Ligi maç sonuçları
Yatağan Sportif Gençlikspor: 1 – Milas Gençlikspor: 0
Menteşe Gençlikspor: 2 – Karaovaspor: 8
Beçin Gençlikspor:0 – 48 Çağdaşspor: 3 (Hükmen)
Hafta sonu Lig maçları programı
2. Lig Kırmızı Grup
19 Ekim Cumartesi saat 15.00
Tuzlaspor – B.B. Bodrumspor
3. Lig maçları
20 Ekim Pazar saat 15.00
Muğlaspor – Bursa Karacabey Belediyespor
Derince Belediyespor – Fethiyespor
BAL Ligi maçları
20 Ekim Pazar saat 15.00
Yatağanspor – Denizli Sarayköyspor
Kestelspor – Konya Ereğlispor
1.Amatör Futbol Ligi maçları
19 Ekim Cumartesi saat 15.00
Bodrum Yalı Gençlikspor – Güllük Belediyespor
20 Ekim Pazar saat 15.00
Muğla Özpisispor – Milas Gençlikspor
Bodrum Göltürbükü – Muğla Ortaköyspor
U16 Ligi maçları
19 Ekim Cumartesi saat 15.00
Bodrum 1925 – Yeni Milasspor
Marmaris 1923 – Marmarisspor
Milas Gençlikspor – Bodrum Bitez Gençlikspor
U14 Ligi maçları
20 Ekim Pazar saat 15.00
Körfez 1940 – Yeni Milasspor
Saburhanespor – Muğlaspor
Yatağanspor – Yatağan Sportif Gençlik