Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Aslanyaka ve Ulaş mahallelerine ziyaret – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Aslanyaka ve Ulaş mahallelerine ziyaret

159
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

İlçemiz Aslanyaka ve Ulaş mahallelerini ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, ülkemizin içinde bulunduğu genel sorunlar ile ekonomik konulardaki sıkıntılardan dolayı her iki mahallede de vatandaşların sorunlarının genelde aynı olduğunu belirterek, “Maalesef ve de üzülerek belirtmek isterim ki bu iktidar döneminde tarım ve hayvancılık yüksek maliyetler yüzünden can çekişmekte, hatta bitirilmiştir. Çok acilen üreticileri rahatlatacak gübre, yem, sulama gibi desteklerle çiftçilerimizin desteklenmesi gerekir” dedi.

Ülkemizin bugün yaşadığı ekonomik sıkıntıların temelinde demokratik ve liyakata dayalı bir anlayışın yerine, tek adam ve onun aldığı yetersiz kararların yattığını söyleyen Özcan, bütün bu sorunların çözümü için CHP iktidarının şart olduğu sözlerine ekledi.

Özcan, vatandaşların taleplerini ilgili makamlara mutlaka yazılı olarak bildirdiğini, ilgili makamların da yapılanlar ya da yapılacaklarla ilgili olarak soruları yazılı cevaplandırdıklarını bu konuda çok olumlu sonuçlar alındığını belirterek, “Geçen kış yoğun yağışlar neticesinde sel baskınına uğrayan Ovakışlacık mahallemizin içinden geçen, Selimiye’den Güllük körfezine dökülen kanalın temizlenmesi için Aydın DSİ 21. Bölge Müdürlüğü’nü bizzat ziyaret ederek ilgililere konunun önemini anlatmamın hemen ardından kanalın temizliği başlatılmıştır. Tarafıma iletilen sorunların çözümü konusunda en kısa sürede çaba sarfedeceğimin bilinmesini istiyorum” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak