Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
İYİ ilişkiler … – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

İYİ ilişkiler …

121
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

İYİ Parti Milas Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı ve yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür ziyaretinde bulundular. Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlıyı da makamında ziyaret eden İYİ Partili kadınlar, Çayırlı’ya da görevinde başarı dilediler.

İYİ Parti’nin ülkemiz genelinde ilk Kadın Kolları örgütlenmesinin Milas İlçe Başkanlığı bünyesinde oluşturulması aşamasında gösterdiği ilgi ve destek için Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür etmek istediklerini belirten Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı, “Başkanımızla 31 Mart yerel seçimleri süresince de iyi çalışmalar gerçekleştirdik. Bu beraberliğimiz ileriki süreçte de devam edecek. Kadın Kollarımızın kuruluşu aşamasında ve İYİ Parti’nin kuruluşunun 2. yılı etkinliklerinde bizlere verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat ise, İYİ Parti Kadın Kolları yönetici ve üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret, gündeme ilişkin sohbetin ardından çiçek takdim edilmesi ve günün anısına fotoğraf çektirilmesi ile sona erdi.

Paylaş:

Yorum Bırak