Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Sorunlar Turizm Bakanı Ersoy’a iletildi – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Sorunlar Turizm Bakanı Ersoy’a iletildi

207
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan’ın, sürmekte olan 2020 yılı Cumhurbaşkanlığı Bütçesi görüşmeleri çerçevesinde ele alınan Kültür ve Turizm Bakanlığı bütçe görüşmesi sırasında Milas yeni Arkeoloji Müzesi ve Gümüşkesen Anıtı restorasyonu ile ilgili olarak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile özel bir görüşme yaptığı bildirildi.

Milas Yeni Arkeoloji Müzesi ve Gümüşkesen Anıtı Restorasyonu inşaatının bir süredir durdurulması ile ilgili Bakan Ersoy’a anıtın ve müze inşaatının fotoğraflarını da içeren bir dosya ile bilgi veren Özcan, “Bakan ile Milas Yeni Arkeoloji Müzesi ve Gümüşkesen Anıtı Restorasyonu hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Yeni müze binasının kente bakan doğu ve kuzey yönlü inşaatının anıtı kapatması hakkında bilgi verdim. Konunun çözümüyle ilgili olumlu yaklaşımlar edindim” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak