Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
“Minimalist Desing Home / Yusuf Esen Mimarlık ve İç Dekorasyon” açıldı – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

“Minimalist Desing Home / Yusuf Esen Mimarlık ve İç Dekorasyon” açıldı

588
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas-Muğla siyasetinin tanınan isimlerinden Yusuf Esen’in, kendisiyle aynı adı taşıyan torunu Mimar Yusuf Esen ve ortağı Şükrü Şanlı’nın işyerleri “Minimalist Desing Home ve Yusuf Esen Mimarlık ve İç Dekorasyon”un açılışı, Muğla siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.

İlçemiz 23 Nisan Bulvarı Pomelon AVM karşısındaki işyerinin açılışına Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çöllüoğlu, bazı Milas Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarları, Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi üyeleri, Kızılay Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Milas İlçe Koordinatörü, iş insanı Mehmet Esen’in oğlu Mimar Yusuf Esen, açılışta yaptığı konuşmada, “Milasımızda değişik ve farklı bir konsept oluşturmak, kendi türlerinde büyüleyici dekor ve mobilyaları sizlerle buluşturmak, en önemlisi de sizin hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla ortağım Şükrü Şanlı ile beraber Minimalist Desing Home’u hizmetinize sunuyoruz. İçerisinde yer alan Mimarlık ve İç Mimarlık bölümümüzde yeni projeler çizip sıra dışı tasarımları ortaya koyarak sadece sizlere özel olacak çizimlerle tüm daire ve ofis sunumlarımızla hizmet vereceğiz. Bugün bizlere değerli zamanlarınızdan ayırıp yalnız bırakmadığınız için siz değerli misafirlerimize teşekkür eder saygılar sunarız” dedi.

Dede Yusuf Esen ise yaptığı konuşmada, “İsmimi alan torunum böyle bir fikirle geldiğinde ‘bizlere desteklemek düşer’ diyerek destek verdim. Bugün gençlerimize girişimci olmaları konusunda her zaman tavsiyelerde bulunmuşumdur. Çok kısa sürede torunum ve kıymetli ortağı Şükrü oğlum bu projeyi gerçekleştirerek bu işyerini açtılar. Merak edip baktığımda ise kısa sürede güzel işler başardıklarını gördüm, hepsini tebrik ediyorum. Torunumla gurur duyuyorum” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak