Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Muğla Optisyenler ve Gözlükçüler Odası’nın ziyaretleri … – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Muğla Optisyenler ve Gözlükçüler Odası’nın ziyaretleri …

224
0
Paylaş:

Melih KAŞKAR –

Kısa bir süre önce kurulan 13. Bölge Muğla Optisyenler ve Gözlükçüler Odası Kurucu Başkanı Hakan İnan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Muğla Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi ve SGK İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

İnan, ziyaretlerin kurumlar adına önemli olduğunu belirterek, “Ziyaretlerimizde hem tanışmış hem de önemli konularda fikir alışverişinde bulunmuş olduk. Ziyaretlerimiz ve tanışmalarımız ilerleyen günlerde de devam edecektir. Biz yeni kurulan büyük bir aileyiz. Bundan sonra tüm sorunlarımızı ve mutluluklarımızı hep birlikte yaşayacağız” dedi.

Oda Yönetim Kurulu Üyesi Levent Akyer ise uzun uğraşlar sonucunda kurulan bir oda olduklarını belirterek, “Önceki dönemlerde her birimiz ayrı ayrı durumda bulunan optisyen ve gözlükçüler, artık bir aradayız. İlerleyen zamanlarda oda olmamızın avantajlarını hep birlikte göreceğiz. Birlikten kuvvet doğar. Bizler bu bilinçle güzel işlere imzalar atacağız” dedi.

Muğla Valisi Esengül Civelek, İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve SGK İl Müdürü Ahmet Ekecan ise ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Muğla için her zaman birlikte hareket etmenin önemini dile getirdiler.

Paylaş:

Yorum Bırak