‘Şehitlerimiz için fidan dikimi’ ve ‘Göktürk Kart’

135
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Melih KAŞKAR –

Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, Ülkü Ocakları genel merkezi tarafından ülkemiz genelinde başlatmış olduğu “Şehitlerimiz adına fidan dikimi etkinliği” kapsamında, Muğlalı Şehitlerimiz için Ortaöğretim birimince 30 adet fidanın toprakla buluşturulduğunu belirterek, “Ormanlarımızın bizim geleceğimiz ve ciğerlerimiz olduğunu tekraren hatırlatmak istiyorum. Milas Ülkü Ocakları olarak fidan dikme çalışmalarımızın önümüzdeki günlerde de devam edeceğini duyurmak istiyorum. Bu vesile ile adlarını bir nebze olsun yaşatmaya çalıştığımız Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum” dedi.

‘Göktürk Kart’

Gönül, Milas Ülkü Ocakları olarak dergi abonelerine yönelik indirim kartı olarak kullanılabilecek Göktürk Kart projesiyle ilgili olarak da şunları söyledi: “Aylık dergilerimizi temin ederek çalışmalarımıza katkı sunan destekçilerimize yönelik projemizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Milas Ülkü Ocakları ve esnaflarımız ile ortaklaşa hayata geçirecek olduğumuz indirim kartı projemizin amacı, çalışmalarımıza destek veren dergi abonelerimize ve esnafımıza bir nebze olsun ekonomik anlamda katkı sunmak, hareket kazandırmak ve aynı zamanda abonelerimiz ile esnaflarımızı kucaklaştırmayı sağlamaktır.

Önümüzdeki aydan itibaren kullanıma başlanacak olan Göktürk Kart uygulamamız, protokol yapmış olduğumuz işletmelerde indirim kartı olarak geçerli olacaktır. Takip ve sürekliliğini Dergi Birim Başkanımız Mehmet Özdemir’in titizlikle yürütecek olduğu projemizin sağlıklı yürüyebilmesi için, Dergi birimimizce aylık olarak protokol yapılmış olan işletmelerimize liste sunulacaktır.

Projemiz hakkında bilgi almak isteyen ülküdaş ve vatandaşlarımız, Dergi Birim Başkanlığımıza müracaat ederek görevli arkadaşlarımızdan detaylı bilgiyi sağlayabileceklerdir.

Son olarak büyük mağazalara olan akım ve hayranlığın çılgınlık boyutuna ulaştığı günümüzde, vatandaşlarımıza yerel işletme ve esnaflarımıza da gerekli desteği vermeleri çağrısında bulunuyorum.”

Paylaş:

Yorum Bırak