“Batakhane Güzeli” ayakta alkışlandı

72
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Bodrum Belediye Şehir Tiyatrosu’nun müzikal oyunu ‘Batakhane Güzeli’, 2019’un son haftasında Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahnelendi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Erman Canatan’ın yazıp Erdal Cindoruk’un yönettiği oyun, Yeşilçam Sineması’ndan esinlenerek izleyiciye “esas oğlan-esas kız ve kötü adam, aşk-intikam-kıskançlık ve entrika” dolu bir müzikal keyfi yaşattı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve salona sığmadığı oyun izleyicilerden tam not aldı. 2 perdelik müzikal komedi Batakhane Güzeli oyununda oyuncular seyirciler tarafından ayakta alkışlandı. Batakhane Güzeli oyunu yönetmeni Erdal Cindoruk vatandaşların göstermiş olduğu yoğun ilgiye ve Muğla Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğine teşekkür ederek, yeni yeni oyunlarla Muğlalı seyirciyle buluştmaya devam edeceklerini söyledi.

Batakhane Güzeli oyunu 2019 yaz sezonunda Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Tır Sahnesi ile Bodrum’da Mumcular ve Gölköy mahallelerinde binlerce izleyiciye ulaşmıştı.

Batakhane Güzeli halen Bodrum Herodot Kültür Merkezi’nde sahneleniyor.

Paylaş:

Yorum Bırak