Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
‘Barış Manço Anma Konseri’ 2 Şubat’ta Bodrum Herodot Kültür Merkezi’nde … – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

‘Barış Manço Anma Konseri’ 2 Şubat’ta Bodrum Herodot Kültür Merkezi’nde …

630
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Melih KAŞKAR –

Barış Manço, aramızdan ayrılışının 21. yılında 2 Şubat 2020 Pazar akşamı Bodrum Herodot Kültür Merkezi’ndeki konserle anılacak.

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen ‘Barış Manço Anma Konseri’ 2 Şubat Pazar akşamı Bodrum Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 1972 yılında Barış Manço’nun önderliğinde kurularak vefatına kadar sahne hayatını birlikte devam ettiren Kurtalan Ekspres, gecede sanatçının unutulmayan eserlerini seslendirecek.

Bilet satışları Biletix ve İmgekitapevi’nde yapılmakta olan konserde, Türkiye adına kültür elçisi görevini üstlenen ve 7’den 77’ye herkesin hayatına dokunan Barış Manço’nun hayatının anlatıldığı mini bir belgesel de gösterilecek. Kurtalan Ekspres’in bas gitarcısı ve Gülpembe’nin bestekarı Ahmet Güvenç’in de yer alacağı konser saat 20’de başlayacak.

Paylaş:

Yorum Bırak