Kaymakam Arslan ve Başkan Tokat’ı ziyaret ettiler

519
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Muğla İli Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hayrettin Akay, Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi ve Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve diğer yönetim kurulu üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

Federasyon yöneticileri önce Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ettiler. Yeni kurulan federasyonun ve kurucu yönetim kurulunun hayırlı olmasını dileyen Başkan Tokat, vatandaşlara etkin, verimli, kaliteli kamu hizmeti sunulmasındaki çalışmalarından dolayı tüm muhtarlara teşekkür etti.

Kısa bir süre önce Milas, Bodrum, Yatağan, Menteşe, Ula, Marmaris, Fethiye ve Datça muhtar derneklerinin bir araya gelmeleriyle kurulan Muğla İli Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hayrettin Akay ise, federasyon olarak yapacakları çalışmalar hakkında Başkan Tokat’a bilgi vererek, “8 ilçemizin birleşimi ile federasyonumuzu kurduk. Bünyemizde toplam 422 muhtar bulunuyor. 569 muhtarımızı inşallah kısa zaman içinde tek çatı altında toplayacağız. Biz muhtarlar, siyasetten uzak kendi şahsiyetlerimizle seçilmiş kişileriz. Federasyon olma sürecimizde bize destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Heyet daha sonra Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Arslan, ziyarette yaptığı konuşmada federasyonun hayırlı olması ve yönetim kuruluna da başarı dileklerini dile getirirken, Federasyon Başkanı Akay de Federasyon olarak yapacakları çalışmalar hakkında Kaymakam Arslan’a bilgi verdi.

Paylaş:

Yorum Bırak