Yeni Milasspor ikinci yarıya galibiyetle başladı: Yeni Milasspor: 2 – Muğla Üniversitesi: 1

359
0
Paylaş:

BAKIŞ Spor Haber / Hüseyin AÇAR –

2019-2020 spor sezonu Muğla Süper Amatör Futbol Ligi ikinci yarı karşılaşmaları geçen hafta sonu oynanan maçlarla başladı. İlçemizi bu ligde temsil eden takımlarımızdan Yeni Milasspor, Muğla Üniversitesi’ni Bedirhan Tuna ve Anıl Tukluk’un attığı gollerle 2-1 yendi.

26 Ocak Pazar günü Milas Şehit Metin Özcan Stadyumunda oynanan lig maçına Milaslı futbolseverler tribünleri doldurdular.

Karşılaşmanın doksan dakikası boyunca rakibinden üstün bir oyun oynayan Yeni Milasspor, bulduğu birçok gol pozisyonundan yararlanamadı. Yeni Milasspor kalecisi Arda Çam’ın son derece başarılı bir performans ortaya koyduğu karşılaşmada konuk takım, tecrübeli futbolcusu Serhat Çiçek ile penaltı atışından yararlanamadı.

Aldığı galibiyetle düşme hattından yukarılara doğru çıkarak kurtulan Yeni Milasspor 11 puana ulaşarak moral kazandı.

Genç futbolcularıyla mücadele eden Yeni Milasspor’da Üniversite maçında Oğulcan Aksu ve Feyyaz Çiçek kırmızı kart görerek oyun dışı kaldılar.

Hafta sonu deplasmanda Göcekspor ile karşılaşacak olan Yeni Milasspor hafta boyunca bu maç için antrenmanlarını Teknik Sorumlu Birol Erten nezaretinde Milas Stadyumunda sürdürdü.

 

Düğerek Güneşspor: 0 – Beçin Gençlikspor: 0

Yenilenmiş kadrosu ve yeni Teknik Sorumlusu Ayhan Kale ile ligin ikinci yarısına başlayan ilçemiz temsilcisi Beçin Gençlikspor, geçen hafta sonu oynadığı deplasman maçında Düğerek Güneşspor ile golsüz berabere kalarak haftayı 1 puanla kapattı. Lig şampiyonluğu yarışından kopmamak isteyen Beçin Gençlikspor bu hafta sonu lig ikincisi Seydikemer Belediyespor ile Milas’ta önemli bir maça çıkacak

 

Haftanın maç sonuçları

Süper Amatör Futbol Ligi

Yeni Milasspor: 2 – Muğla Üniversitesi: 1

Düğerek Güneşspor: 0 – Beçin Gençlikspor: 0

Dalyanspor: 3 – Menteşe Yerküpespor: 2

Seydikemer Belediyespor: 0 – Göcekspor: 0

Gümüşlük Gençlikspor: 5 – Karaovaspor: 0

Dalaman Belediyespor (bay)

 

BAL Ligi sonuçları

Ortaca Belediyespor: 2 – Kepez Belediyespor: 0

Kestelspor: 5 – Yatağanspor: 1

Çal Belediyespor: 0 – Konya Ereğlispor: 0

Akşehirspor: 2 – Denizli Sarayköyspor: 0

Burdur Mehmet Akif Ersoy: 2 – Isparta 32 Spor: 1

Karaman Belediyespor: 2 – Manavgat Belediyespor: 0

Sarayönü Belediyespor: 3 – Bucak Belediye Oğuzhanspor: 3

 

U19 Ligi sonuçları

Gündoğanspor: 1 – Milas Gençlikspor: 2

Yatağanspor: 3 – Konacıkspor: 0 (hükmen)

Yeni Milasspor (bay)

 

U15 Ligi sonuçları

Yeni Milasspor: 2 – Bodrum 1925: 0

Turgutreisspor: 1 – Yatağanspor: 1

Saburhanespor: 6 – Muğla Atletikspor: 0

Bitez Gençlikspor: 2 – Milas Gençlikspor: 0

 

Masterlar Ligi sonuçları

Kubilayspor: 4 – Milas Masterler: 3

Turgutluspor: 0 – Bodrum Veteranlar: 4

 

İkinci Lig maçı sonucu

B.B.Bodrumspor: 1 – Etimesgut Belediyespor: 3

 

Üçüncü Lig maçları sonuçları

Bayrampaşaspor: 1 – Muğlaspor: 1

Ağrıspor: 3 – Fethiyespor: 0

 

Haftanın futbol karşılaşmaları programı

Süper Amatör Futbol Ligi

1 Şubat Cumartesi saat 14.00

Dalaman Belediyespor – Gümüşlük Gençlikspor

2 Şubat Pazar saat 14.00

Beçin Gençlikspor – Seydikemer Belediyespor

Göcekspor – Yeni Milasspor

Muğla Üniversitesi – Dalyanspor

Karaovaspor – Düğerek Güneşspor

Menteşe Yerküpespor (bay)

 

BAL Ligi maçları

2 Şubat Pazar saat 14.00

Yatağanspor – Karaman Belediyespor

Manavgat Belediyespor – Ortaca Belediyespor

Isparta 32 Spor – Kestelspor

Sarayköyspor – Burdur M. Akif Ersoy Üniversitesi

Bucak Bld Oğuzhanspor – Çal Belediyespor

Konya Ereğlispor – Akşehirspor

Kepez Belediyespor – Sarayönü Belediyespor

 

İkinci Amatör Futbol Ligi maçları

2 Şubat Pazar saat 14.00

Bitez Gençlikspor – Örenspor

Kavaklıdere Belediyespor – Bodrum Turkuzspor

Konacıkspor – Gündoğanspor

 

U19 Ligi maçları

1 Şubat Cumartesi saat 14.00

Yeni Milasspor – Yatağanspor

Likyaspor – Ula Belediyespor

Köyceğiz Sportif Gençlikspor – Karaçulhaspor

 

U15 Ligi maçları

1 Şubat Cumartesi saat 12.00

Milas Gençlikspor – Turgutreisspor

Bodrum 1925 – Saburhanespor

Saat 14.00

Yatağanspor – Yeni Milasspor

Muğla Atletikspor – Bitez Gençlikspor

 

Veteranlar Ligi maçları

1 Şubat Cumartesi saat 16.00

Bodrum Veteranlar – Kubilayspor

2 Şubat Pazar saat 16.00

Milasspor Masterler – Manisaspor Masterler

 

İkinci Lig Kırmızı Grup maçı

2 Şubat Pazar saat 13.30 / Vanspor – B.B.Bodrumspor

 

Üçüncü Lig maçları

1 Şubat Cumartesi saat 13.30 / Muğlaspor – Somaspor

2 Şubat Pazar saat 13.30 / Fethiyespor – Elazığspor

Paylaş:

Yorum Bırak