Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Beçin Gençlikspor kazandı, Milasspor kaybetti! – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Beçin Gençlikspor kazandı, Milasspor kaybetti!

490
0
Paylaş:

BAKIŞ SPOR HABER / HÜSEYİN AÇAR –

Muğla Süper Amatör Futbol Liginde şampiyonluk mücadelesi yapan Beçin Gençlikspor geçen hafta sonu Milas Şehir Stadyumunda karşılaştığı lig ikincisi Seydikemer Belediyespor’u 3-1 yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet elde etti. Güzel bir havada kalabalık bir taraftar topluluğu önünde oynanan maçta Beçin Gençlikspor’un gollerini Volkan (2) ve Hüseyin attılar.

Deplasmanda Göcekspor’la mücadele eden ilçemizin bir diğer temsilcisi Yeni Milasspor ise eksik kadrosuyla çıktığı maçta rakibine 3-0 yenilerek Milas’a puansız döndü.

 

Milasspor Masterleri lideri devirdi

Milasspor: 2 – Manisaspor: 0

Ege Bölgesi Masterler Liginde ilçemizi temsil eden Milasspor Masterler Futbol takımı geçen Pazar günü Milas Şehir Stadyumunda oynadığı maçta lig lideri Manisaspor Masterlerini 2-0 yenerek haftayı 3 puanla kapattı.

 

Süper Amatör Futbol Ligi maç sonuçları

Beçin Gençlikspor: 3 – Seydikemer Belediyespor: 1

Göcekspor: 3 – Yeni Milasspor: 0

Dalaman Belediyespor: 0 – Gümüşlük Gençlikspor: 2

Muğla Üniversitesi: 1 – Dalyanspor: 1

Karaovaspor: 0 – Düğerek Güneşspor: 2

Menteşe Yerküpespor (bay)

 

BAL Ligi maç sonuçları

Yatağanspor: 0 – Karaman Belediyespor: 3

Manavgat Belediyespor: 2 – Ortaca Belediyespor: 3

Isparta 32 Spor: 0 – Kestelspor: 0

Sarayköy Belediyespor: 0 – Burdur Mehmet Akif Ersoy Ünv: 2

Bucak Belediye Oğuzhanspor: 0 – Çal Belediyespor: 0

Konya Ereğlispor: 1 – Akşehirspor: 1

Kepez Belediyespor: 1 – Sarayönüspor: 0

 

U19 Ligi maç sonuçları

Yeni Milasspor: 11 – Yatağanspor: 1

Likyaspor: 0 – Ula Belediyespor: 1

Köyceğiz Sportif Gençlikspor: 1 – Karaçulhaspor: 2

 

U15 Ligi maç sonuçları

Milas Gençlikspor: 3 – Turgutreisspor: 0

Bodrum 1925: 4 – Saburhanespor: 1

Yatağanspor: 1 – Yeni Milasspor: 1

Muğla Atletikspor: 0 – Bitez Gençlikspor: 18

 

İkinci Amatör Futbol Ligi maç sonuçları

Bitez Gençlikspor: 2 – Örenspor: 0

Kavaklıdere Belediyespor: 5 – Bodrum Turkuazspor: 0

 

İkinci Lig maç sonucu

Vanspor: 1 – B.B.Bodrumspor: 5

 

Üçüncü Lig maç sonuçları

Muğlaspor: 1 – Soma Belediyespor: 0

Fethiyespor: 2 – Elazığspor: 0

 

Masterler Ligi maç sonuçları

Milasspor Masterler: 2 – Manisaspor Masterler: 0

Bodrum Veteranlar: 3 – İzmir Kubilayspor Masterler: 0 (Hükmen)

 

Haftanın karşılaşmaları

Yeni Milasspor – Beçin Gençlikspor

Süper Amatör Ligde haftanın en zor maçı Milas Şehir Stadyumunda 9 Şubat Pazar günü oynanacak.

Ligin şampiyonluk adaylarından Beçin Gençlikspor, düşme hattından uzaklaşmak isteyen Yeni Milasspor’a konuk olacak. İki Milas takımının karşılaşması Milaslı futbolseverlerce de ilgiyle takip edilecek.

 

Süper Amatör Futbol Ligi

8 Şubat Cumartesi saat 14.00 / Menteşe Yerküpespor – Muğla Üniversitesi

9 Şubat Pazar saat 14.00

Yeni Milasspor – Beçin Gençlikspor

Dalyanspor – Göcekspor

Seydikemer Belediyespor – Karaovaspor

Düğerek Güneşspor – Dalaman Belediyespor

Gümüşlük (bay takım)

 

BAL Ligi maçları

9 Şubat Pazar saat 14.00

Yatağanspor – Isparta 32 Spor

Karaman Belediyespor – Ortaca Belediyespor

Burdur M.A. Ersoy Üniversitesi – Konya Ereğlispor

Kestelspor – Sarayköyspor

Çal Belediyespor – Kepez Belediyespor

Sarayönüspor – Manavgat Belediyespor

Akşehirspor – Bucak Belediye Oğuzhanspor

 

2.Amatör Futbol Ligi maçları

8 Şubat Cumartesi saat 14.00 / Bitez Gençlikspor – Kavaklıdere Belediyespor

9 Şubat Pazar saat 14.00

Örenspor – Konacıkspor

Gündoğanspor – Turkuazspor

 

U19 Ligi maçı

8 Şubat Cumartesi saat 11.30 / Gündoğanspor – Yeni Milasspor

 

U17 Ligi maçları

8 Şubat Cumartesi saat 14.00 / Göltürkbüküspor – Bafa Belediye Zeytinspor

9 Şubat Pazar saat 12.00

Yeni Milasspor – Milas Gençlikspor

Gümüşlük Gençlikspor – Bodrum 1925

Turgutreisspor – Bitez Gençlikspor

 

U15 Ligi maçları

8 Şubat Cumartesi saat 12.00

Yeni Milasspor – Milas Gençlikspor

Saburhanespor – Yatağanspor

Bodrum 1925 – Muğla Atletikspor

 

  1. Lig maçı

9 Şubat Pazar saat 13.30 / B.B.Bodrumspor – Eyüpspor

 

  1. Lig maçları

9 Şubat Pazar Saat 13.30

Payasspor – Fethiyespor

Darıca Gençlerbirliği – Muğlaspor

 

Masterler Ligi

9 Şubat Pazar saat 16.00

Foçaspor – Milasspor

Manisaspor – Bodrum Veteranlar

Paylaş:

Yorum Bırak