Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
MİZO heyetinden CHP’ye kutlama ziyareti – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

MİZO heyetinden CHP’ye kutlama ziyareti

538
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte, genel kurul sürecini tamamlayan CHP İlçe Başkanlığına kutlama ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Ziraat Odası Meclis Başkanı Halis Şahin, Milas Ziraat Odası Meclis Başkan Vekili Kazım Bayındır, MİZO Meclisi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Temsilcileri katıldılar.

CHP İlçe Başkanı İlgin Göktepe, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hilmi Can Tunca ve partililer tarafından karşılanan Ziraat Odası heyeti adına Başkan Atıcı, CHP İlçe Başkanı İlgin Göktepe’ye çiçek sunarak, Göktepe’yi, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz’ı ve CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hilmi Can Tunca’yı kutladı.

MİZO Başkanı İsmail Atıcı, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çöllüoğlu’nun da hazır bulundukları ziyarette konuşmada, “Milas ortak paydasında hepimiz, olması gerektiği gibi birleşiyoruz. Geçtiğimiz günlerde Sayın Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın ve sizlerin siyasi partilere gerçekleştirdiğiniz ziyarette verilen Milas için ortak akıl ve işbirliği mesajı için sizlere teşekkür ediyorum. Ortak aklın sağlanması halinde ilçemizin sorunlarının bir bir çözüleceğine inanıyorum. Doğalgaz, OSB, fuar alanı oluşturulması konusu gerçekten Milas için büyük önem arz ediyor” dedi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi ile Milas Belediyesi’ne, çiftçilere verdikleri hizmet ve desteklerden dolayı teşekkür edip zeytinlik alanlara yol açılması için Milas Belediyesi’nden destek beklentilerini de sözlerine ekledi.

Göreve geldiği günden beri Milas’ta ortak akıl oluşturmaya çalıştığını kaydeden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise, STK’ları ve önerilerini her zaman dikkate aldıklarını belirtip ziyaretten duyduğu hoşnutluğu dile getirerek, geçmişte olduğu gibi bugün de Milas Belediyesi olarak her zaman çiftçilere destek olmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Paylaş:

Yorum Bırak