Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
“Tüm eğitim camiamıza, öğrencilerimize ve velilerimize başarılar diliyorum” – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

“Tüm eğitim camiamıza, öğrencilerimize ve velilerimize başarılar diliyorum”

471
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, 2019-2020 eğitim öğretim yılının ikinci döneminin ilk gününde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiği bildirildi.

Ziyarette okul idarecileri ile görüşen, öğrencilerle sohbet eden, masa tenisi oynayan ve yaptıkları çalışmaları inceleyen Başkan Tokat, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre Başkan Tokat, Milas Belediyesi olarak daha iyi bir gelecek için eğitimle ilgili önemli yatırımlara imza attıklarını söylerken, yönetici ve öğretmenler, okul yolunda yapılan genişletme ve oto korkuluk çalışması için teşekkürlerini dile getirdiler.

Yol çalışmasının özellikle yarıyıl tatili sırasında yapıldığına dikkat çeken Başkan Tokat, “Eğitim ve öğretimi aksatmama adına çalışmamızı tatil dönemine denk getirdik. Bu alanda yapı itibariyle zor bir çalışma yürüttük. Tehlike oluşturan olumsuzlukları ortadan kaldırdık. Bunun yanında yine okullarımızın isteklerinin karşılanması adına Milas Belediyesi olarak elimizden geleni yapmaktayız. Biz her anlamda eğitimin yanındayız. Yeni eğitim öğretim döneminde tüm eğitim camiamıza, öğrencilerimize ve velilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak