Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Bir altın ve iki bronz madalya kazandılar – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Bir altın ve iki bronz madalya kazandılar

486
0
Paylaş:

BAKIŞ Spor Haber –

Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo sporcuları 7. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda milli takım adına yarışarak bir altın ve iki bronz madalya kazandılar.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, 3 – 7 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen ve 52 ülkeden yaklaşık 2 bin 200 sporcunun mücadele ettiği turnuvada, Gençler kategorisinde yarışan Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcusu Eylül Nur Arslan birinci, Burak Yılmaz üçüncü, Büyükler kategorisinde yarışan sporcumuz Mustafa Genek ise üçüncü oldu.

Sporcularımız büyükler, gençler, yıldızlar ve poomsae kategorilerinde Türk sporcuların kazandığı 239 madalyadan üçünü kazanarak ilimize büyük bir gurur ve mutluluk yaşatmış oldular.

Kendilerini kutluyor ve başarılarının artarak sürmesini diliyoruz.

Paylaş:

Yorum Bırak