Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
‘Özdemir Traktör’ DEUTZ FAHR ve SAME firmalarının Muğla Bölge Bayii olarak hizmete devam edecek – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

‘Özdemir Traktör’ DEUTZ FAHR ve SAME firmalarının Muğla Bölge Bayii olarak hizmete devam edecek

860
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas’ta Hacıapti Mahallesi 23 Nisan Bulvarı’nda Ali Özdemir işletmeciliğinde 2014 yılından bu yana hizmet veren Özdemir Traktör, global traktör firmalarından olan DEUTZ FAHR ve SAME firmalarının Muğla Bölge Bayii olarak hizmete açıldı.

Bayilik yenilemesi kapsamında düzenlenen açılış törenine, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı, Belediye Meclis Üyeleri, Türkiye Süt Üreticileri Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Süt Birliği Başkan Yardımcısı Nurettin Pinar ve Muhasip Üye Mustafa Güder, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, TARİŞ S.S. 153 No’lu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kamil Gül, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, CHP İlçe Başkanı İlgin Göktepe, İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar’ın da aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Davetliler, Özdemir Traktör’ün işletmecisi Ali Özdemir’i, babası Kenan Özdemir ve Özdemir Traktör çalışanlarını kutlayıp yeni model traktörleri incelediler.

Açılışa özel yüzde 12 indirim ile satışa sunulan traktörlerin 11. Milas Tarım Fuarı’nda da tüm Muğlalı çiftçilere indirimlerle satılacağı bildirildi.

Paylaş:

Yorum Bırak