ADD ve Eğitim Sen yöneticileri Başkan Tokat’ı ziyaret etti

357
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi ile Eğitim Sen Milas Temsilciliği’nin yeni yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ettiler. Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Mehmet Ateş ve Eğitim Sen Milas Temsilcisi Sinan Coşkun, ziyaret sırasında Başkan Tokat’a gerçekleştirecekleri çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada ADD Milas Şubesi’nin kurucusu ve ilk başkanı olduğuna değinen Başkan Tokat, “ADD derneğimiz biraz işlevsiz kaldı. Yeni dönemde derneğin daha aktif olması ve ses getirecek etkinliklere imza atması gerek” dedi.

ADD olarak daha aktif bir duruma gelmeyi amaçladıklarını belirten ADD Milas Şube Başkanı Mehmet Ateş, “TBMM’nin kuruluşunun 100. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Milas’ta çocuklarımıza yönelik bir tiyatro gösterisi, Ulusal Egemenlik ve Atatürk şiir yarışması ve ünlü katılımcıların olacağı toplantılar düzenlemek istiyoruz. Bu anlamda çalışmalarımız sürüyor. Ayrıca Belediyemizin göstereceği bir alana da ‘100. Yıl Milli Egemenlik Hatıra Ormanı’ kurmayı planlıyoruz” dedi.

Eğitim Sen Milas Şube Başkanı Sinan Coşkun ise göreve yeni başladıklarını belirterek, “Öğretmenlerimizin sorunlarını daha fazla ele alacağız ve üyemiz Mehmet Ateş hocamızın da Belediye Meclis üyesi olması nedeniyle Belediyemiz ile ilişkilerimizi daha fazla ilerletecek ortak çalışmalara imza atacağız” dedi.

ADD Milas Şubesi ve Eğitim Sen Milas Temsilciliği yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Tokat çalışmalarında başarılar diledi.

Paylaş:

Yorum Bırak