Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
MİTSO Meclisi olağan toplantısı yapıldı – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

MİTSO Meclisi olağan toplantısı yapıldı

724
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Ticaret ve Sanayi Odasının olağan meclis toplantısında 2019 yılının gelir/gider hesap çizelgeleri ile Ocak ayı kati mizanı, oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile kabul edildi. 2019 yılı gelir/gider hesap çizelgesinin kabul edilmesiyle MİTSO yönetiminin 2019 yılı faaliyetleri aklanmış oldu.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO’nun olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Mustafa Yüksel’in yönetiminde yapıldı. Toplantıda Ocak ayının kati mizanı Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu tarafından okundu. Mizan üzerine söz alan olmayınca yapılan oylamada Ocak ayı kati mizanı oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin ikinci maddesi gereğince 2019 yılı kesin gelir/gider cetveli yine Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu tarafından okundu. Gelir/gider cetveli üzerine de söz alan üye olmayınca yapılan oylamada 2019 yılı gelir/gider cetveli, oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile kabul edildi. Böylece MİTSO yönetiminin 2019 yılı faaliyetleri oybirliği ile aklanmış oldu.

Meclis oturumunda söz alan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, 2019 yılı gelir/gider cetvelleri ile Ocak ayı kati mizanını oybirliği ile kabul ederek yönetimi ibra eden meclis üyelerine teşekkür ettikten sonra, son bir aylık oda faaliyetleri hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

Paylaş:

Yorum Bırak