Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Zeynep Mil’e başarılar diliyoruz – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Zeynep Mil’e başarılar diliyoruz

912
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas doğumlu 9 yaşındaki Zeynep Mil, minikler kategorisinde Türkiye’yi Modern Dans alanında temsil etmek üzere Nisan ayında düzenlenecek dans şampiyonasına katılacak.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret eden Zeynep Mil, dansa 3,5 yaşında Milas Folklor Araştırma Derneği’nde (MİFAD) başladığını belirterek, çalışmalarını daha sonra Bodrum Sunu Akademi ve Bodrum Spor Kulübünde sürdürdüğünü, burada gösterdiği performansla Modern Dans Türk Milli takımına seçildiğini söyleyerek, “Nisan ayı sonunda Türkiye’yi küçükler kategorisinde Makedonya’da temsil edeceğim. Ardından Polonya’da düzenlenecek Avrupa Dans şampiyonasına katılacağım. Başarılı olmak adına elimden geleni yapacağım” dedi.

MİFAD kurucusu Emrah Mergen, “Bugün böylesine yetenekleri yetiştirmekten büyük gurur duyuyoruz. Aslında bu gurur Başkanımız Muhammet Tokat’a ait. O günlerde bize destek olmasaydı bu yetenekli çocukları yetiştiremezdik. Milas’ta kültür ve sanat adına yaptığınız çalışmaları izliyor, bu anlamda da sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat ise, “Özellikle bu alanlarda böylesine yeteneklerin yetişmesinden son derece memnunum. Zeynep kızımıza katılacağı şampiyonalarda başarı diliyor, Milas Belediyesi olarak da gerekli desteği sağlayacağımızı bilmenizi istiyorum” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak