Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Kırsal mahallelerde çalışmalar sürdürülüyor – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Kırsal mahallelerde çalışmalar sürdürülüyor

902
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kırsal mahallelerde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleme gezilerini sürdürüyor.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Akyol ve Yaka mahallelerinde incelemelerde bulunan Başkan Tokat’a bazı Meclis üyeleri ve Milas Belediyesi birim müdürleri de eşlik etti. Her iki mahallede vatandaşlarla sohbet eden Başkan Tokat, “Akyol ve Yaka mahallelerimize hizmet için söz vermiştik. Her ne kadar bu sözümüzü yerine getirmede biraz geç kalmış olsak da mahalle halkımız bize güvendi ve bekledi. Önemli olan bize güvenenlerin bu güvenlerini boşa çıkartmamak. Şu anda ekiplerimiz Yaka mahallemizde kilit parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Şimdiye kadar 3 bin 500 metrekare parke döşedik ve 3 bin metrekare kare daha döşenecek alan var” dedi.

Ekiplerin, Yaka mahallesindeki çalışmaların ardından Akyol mahallesine geçeceğini belirten Başkan Tokat; “Muhtarımız bize yapılması gereken çalışmaları bildirdi. Bizler de plan ve programımızı yaptık. Bizden istenilen düğün alanının yapımına başlıyoruz. Ayrıca 2 bin 500 metrekare alanda da bir halı saha yapma düşüncemiz var. Arkadaşlarımız bunun üzerinde çalışacak. Ayrıca yine Akyol mahallemizde de kilit parke taşı döşeme çalışmamız olacak” dedi

Başkan Tokat, yurttaşların Akyol mahallesindeki kullanma suyunun çok kireçli olmasından şikayet etmeleri üzerine de şunları söyledi:

“Akyol ve bazı mahallelerimizde benzer sorunlar var. Muğla Büyükşehir Belediyemiz MUSKi Genel Müdürlüğümüz tarafından buralarda birer arıtma merkezi kurma çalışmaları var. Bu çalışmaların sonucunda sorun çözülecek” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak