Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Şampiyon, ‘Radyo Gözlem Spor Saati Özel’deydi … – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Şampiyon, ‘Radyo Gözlem Spor Saati Özel’deydi …

1130
0
Paylaş:

BAKIŞ Spor Haber / Hüseyin AÇAR –

Sunuculuğunu Hüseyin Açar’ın yaptığı Radyo Gözlem Spor Saati, 18 Mart Çarşamba günü yapılan özel programında 2020 Türkiye Klasik Vücut Geliştirme Şampiyonasında ilçemizi temsil eden ve Türkiye Şampiyonu olan Sercan Günay’ı ağırladı.

Mart ayı başında Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından düzenlenen Klasik Vücut Büyük Erkekler Türkiye Şampiyonasında birinci olan sporcumuz Sercan Günay, vücut geliştirme sporu ile ilgili bilgiler vererek elde ettiği şampiyonluk sürecini anlattı.

Vücut geliştirme sporunun disiplin, çalışma ve sabır isteyen bir spor olduğunu vurgulayan Günay hedefini Avrupa Şampiyonluğu olarak açıkladı.

Vücut geliştirme sporu ile ilgilenecek sporculara sağlıklı ve doğru beslenme, disiplinli çalışma, düzenli uyku ve doğru antrenman programının önemini de belirten Sercan Günay “Başarmanın tek yolu çok çalışmaktır” dedi ve İstanbul’da yapılan Vücut Geliştirme Şampiyonasına katılmasında kendisine destek olan sponsorlara ve Radyo Gözlem’e teşekkür eden Günay herkese ‘sağlık için spor’ tavsiyesinde bulundu.

Koronavirüs korkutmasın!

18 Mart Çarşamba günü Radyo Gözlem Spor Saati özelin diger bir konuğu olan Milas Sağlık Merkezi Doktoru Duran Ada, dünya ve Türkiye gündeminde yer alan ve tüm insanları etkileyen bulaşıcı koronavirüs hakkında detaylı bilgileri Radyo Gözlem dinleyicileriyle paylaşarak, genel temizliğin bu virüsü yenmekte en etkili yollardan biri olduğunu söyledi.

Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarına mutlaka uyulması gerekliliğini belirten Dr. Ada tüm dünyayı etkisine alan bu virüsle mücadelede yapılması gereken 14 temel kural olduğunu belirterek “Kalabalık yerlerde bulunmayın ve evde kalın” çağrısını yineledi.

Koronavirüsle ilgili olan bilgileri doğru takip etmenin önemli olduğunu söyleyen Ada, “Paniğe gerek yok, sadece bu virüsten korunma yollarını bilin ve temizlik kurallarına riayet edin” diyerek sözlerini tamamladı.

Paylaş:

Yorum Bırak