Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
TÜRKİYE MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI’NDAN “EĞİTİME DESTEK PROJESİ” – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

TÜRKİYE MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI’NDAN “EĞİTİME DESTEK PROJESİ”

701
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber / Melih KAŞKAR –

Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Merkezi Yönetimi; Korona virüsü tedbirleri kapsamında okullara ara verilmesi nedeniyle çocuklar için “Uzaktan Eğitime Destek Projesi” hazırladı.

Genel Başkan Nurettin Akçul hedeflerinin eğitim gören çocukların derslerinden geri kalmamaları olduğunu belirterek, “Korona virüs ile uğraşırken sevgili çocuklarımızın derslerinden geri kalmaması için Türkiye Maden-İş Sendikası’nın en büyük açık eğitimi sistemini oluşturduk” dedi.

Genel Merkezce hazırlanan  “Sosyal Sorumluluk” projesi hakkında bilgilerini aldığımız Yatağan Maden İş Sendikası Şubesi Başkanı Osman İlhan ise,  “Korona Virüsü Tedbirleri kapsamında ara verilen eğitime destek vermek amacıyla genel merkezimiz bir eğitim projesi hazırladı. Bu kapsamda ilçemizde çalışan maden işçilerinin yaş ortalamaların genç olması ve çoğunlukla çocuklarının ilkokulda okuması sebebiyle Yatağan Maden İşçileri Sendikası Şubesi olarak bu projeye önem veriyoruz. İlkokul 1-2-3 ve 4. sınıf öğrenci ve öğretmenlerinin yararlanabileceği programa “www.madenis.org.tr” web adresine girerek ulaşabilecekler. Sitede girdiklerinde ilgili link EĞİTİM PORTALI başlığı ile yer alıyor. Söz konusu geleceğimiz olan çocuklarsa gerisi teferruat diyelim ve el ele verelim ve hep birlikte yetkililerin uyarılarına uyalım. Korona virüsünden en kısa sürede kurtulmak ve normal hayatımıza geri dönmek ümidimizle, sağlıklı günler dilerim ” diye konuştu.

Paylaş:

Yorum Bırak