Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Milas Belediyesi’nden evlere İftar Yemeği servisi – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Milas Belediyesi’nden evlere İftar Yemeği servisi

853
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Belediyesi tarafından, ilçemiz genelinde aralıksız olarak Ramazan ayının başlamasıyla birlikte her gün ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirildiği bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayının başlaması ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımlarını ulaştırmaya başladı. Tespit edilen ailelere her gün 3 çeşit sıcak yemek ve ekmekleri evlerine bırakılıyor.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, konuyla ilgili açıklamasında, “Yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle bu yıl Milas Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen mahalle iftarlarını yapamıyoruz. Ancak hayırsever vatandaşlarımız ve Belediye imkanlarımızla hazırlanan 3 çeşit iftar yemekleri 400 ailemizin kapılarına kadar gidiyor. Bu sıkıntılı ve zor günleri hep birlikte atlatıp önümüzdeki yıllarda yine mahalle iftarlarında bir arada olacağız” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak