Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
800 aile sevindirildi – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

800 aile sevindirildi

1077
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) tarafından yapılan erzak yardımıyla ihtiyaç sahibi 800 ailenin sevindirildiği belirtildi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, TOBB’nin geleneksel hale getirdiği Ramazan yardımı kapsamında bu yıl MİTSO’ya ihtiyaç sahibi aileler için 60 bin TL gönderildi. MİTSO da kendi bütçesinden 10 bin TL katkıda bulunarak 70 bin TL tutarında bir yardım bütçesi oluşturdu. Oluşturulan bütçe ile gıda maddeleri satışı yapmakta olan MİTSO üyelerinden 11 çeşit gıda maddesinden oluşan yardım paketi için teklif alındı. En uygun teklifi veren oda üyesinin teklifi düzeyinde gıda maddesi vermeyi kabul eden MİTSO üyesi işyerlerinden toplam 800 yardım paketi alındı. Yardım paketleri, mahalle muhtarlarının belirlediği ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer konuyla ilgili açıklamasında, “TOBB her Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmek üzere odalara ve borsalara yardım gönderiyor. Bu yıl MİTSO’ya TOBB tarafından 60 bin TL gönderildi. Biz de MİTSO olarak 10 bin TL katkıda bulunduk ve böylece toplam 70 bin TL’lik yardım bütçesi oluşturduk. Bununla, içlerinde 11 çeşit gıda maddesi bulunan toplam 800 yardım paketi oluşturduk. Yardım paketlerini, mahalle muhtarlarımızın belirlediği ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Böylece 800 aileyi biraz olsun sevindirebildiysek ne mutlu bize” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak