Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Kocakışla’nın yol sorunu çözüldü – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Kocakışla’nın yol sorunu çözüldü

922
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Güllük Kocakışla mevkiinde yıllardır süren yol sorununun çözüldüğü, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda Kocakışla sakinlerinin artık ana yola daha rahat ulaşacakları bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Güllük yolunun güzergahı da değiştirilerek çift şerit haline getirilmesiyle, eski Güllük karayolu üzerinde bulunan Kocakışla’ya giriş çıkışlarda yıllardır yaşanan yol sorunu Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatı ile başlatılan çalışmayla çözüldü.

Yapılan çalışma kapsamında, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yeni açılan tali yol Roadmix ile kaplanarak ana yola bağlantısı gerçekleştirildi.

Yeni açılan yolda inceleme yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Uzun yıllardır süregelen bir sorunu çözmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yolumuzun roadmix kaplamasını bitirip vatandaşlarımızın kullanımına sunduk. İlerleyen dönemde Kocakışla mevkiimizin iç yollarında da bir çalışmamız olacak” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak