Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
42 yıllık meslek yaşamını sonlandırdı – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

42 yıllık meslek yaşamını sonlandırdı

1660
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bir dönem Milas belediye başkanlığı ve uzun yıllar belediye meclis üyeliği görevlerini yürüten ve 42 yıllık meslek yaşamını sonlandıran Dr. Mustafa Tireli’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, 1978 yılından beri özel muayenehanesinde Milas halkına hizmet veren iç hastalıkları uzmanı Dr. Mustafa Tireli’yi meclis üyeleri ile beraber ziyaret eden Başkan Tokat; “Mustafa Tireli ismi Milas ile özdeşleşmiş bir isim. Meclis üyeliği, belediye başkanlığı ve doktor olarak Milas’a büyük hizmetleriniz oldu. 42 yıllık doktorluk serüveninize son verip yeni bir hayata başlıyorsunuz. Milas halkımız adına teşekkürlerimizi iletiyor, bundan sonraki hayatında sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum” dedi.

Başkan Tokat’ın teşekkür ziyaretiyle onur duyduğunu ifade eden Dr. Tireli, “Meclis üyeliği, belediye başkanlığı ve 42 yıllık doktorluk hayatımda Milas’a ve Milas halkına hizmet etmekten her zaman gurur duydum” dedi.

Ziyaret sırasında Başkan Tokat Milas halkı adına Dr. Tireli’ye plaket takdim etti.

Paylaş:

Yorum Bırak