Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Okullar YKS öncesi dezenfekte edildi – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Okullar YKS öncesi dezenfekte edildi

943
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Belediyesi, hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yapılacak okullarda dezenfekte işlemlerini tamamladı.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yapılacak okullarda korona virüs tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarını gerçekleştiği belirtildi. Çok sayıda öğrenciyi yakından ilgilendiren ve 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak YKS sınavı öncesi Milas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri merkezde ve mahallelerde sınav yapılacağı belirlenen okullarda hijyen ve dezenfektan çalışmalarını tamamladı.

“Çocuklarımızın geleceğini şekillendirecek olan YKS sınavı öncesinde biz de üzerimize düşen görevleri yerine getirerek dezenfektan çalışmalarımıza hız verdik” diyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Çocuklarımızın ve ailelerimizin gönülleri rahat olsun. Bu vesileyle YKS’na girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar, ailelerine sabır, görev alacak eğitimcilerimize de kolaylıklar diliyorum” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak