Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Yeni Vali Orhan Tavlı, Kaymakamlarla buluştu – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Yeni Vali Orhan Tavlı, Kaymakamlarla buluştu

1170
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Yeni Muğla Valisi Orhan Tavlı’nın, ilimizi tanıma çalışmaları kapsamında kaymakamlarla gerçekleştirdiği toplantıda, başta turizm, sağlık, tarım, ekonomi, eğitim,  orman, madencilik, ulaşım ve güvenlik konuları olmak üzere ilimiz genelinde sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler aldığı bildirildi.

Valilik Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, toplantıda ayrıca ilçelerin genel durumları ve sorunları ile ilçe ekonomilerine katkı sağlayacak proje ve yatırımlar da ele alındı.

Toplantıda yaptığı konuşmada, yöneticilerin ve görevlilerin sahada daha çok bulunmasına vurgu yapan, özellikle halkın refahını arttıracak ve vatandaşa doğrudan temas edecek projeler üzerinde durulması gerektiğini bildiren Vali Tavlı, vatandaşların en iyi, en kaliteli kamu hizmetine ulaşması, kamu kaynaklarının etkin ve verimli şekilde kullanılması amacıyla ilgili tüm taraflarla işbirliği içerisinde çalışmalar gerçekleştirilmesinin önemine dikkat çekti.

Devletin kurum ve kuruluşları ile bir bütün olduğunu ve uyum içerisinde çalışması gerektiğini belirten Vali Tavlı, “Vatandaş memnuniyeti yaratacak hizmetlerin sunulması ve bu hizmetlerin organize edilmesi noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Bu nedenle il merkezinde, ilçelerde ve kırsalda tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından vatandaş odaklı hizmetlere ağırlık verilmelidir” dedi.

Vali Yardımcılarından da bilgi aldı

Vali Tavlı ayrıca, Vali Yardımcıları Fethi Özdemir, Mehmet Suphi Olcay, Ayhan Yazgan ve Menteşe Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Vekili Caner Yıldız’ın katıldıkları toplantıda; kurumların işleyişi, personel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Paylaş:

Yorum Bırak