Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
YKS ÖNCESİ OKULLARDA MASKE VE SU DAĞITILDI – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

YKS ÖNCESİ OKULLARDA MASKE VE SU DAĞITILDI

126
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Belediyesi YKS’ye girecek öğrencilere okul önlerinde kurduğu stantlarda su ve maske dağıttı. Sınavların yapıldığı okullara gelen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  sınava giren öğrencilere başarılar diledi. Tokat ayrıca, çok zor şartlar altında  gerçekleşen sınavda öğrencilerin ellerinden geleni yapacaklarına inandığını belirtti.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Koronavirüs gölgesinde gerçekleşen ve önlemlerin üst düzeyde olduğu sınav için Milas Belediyesi de öncelikle ilçedeki tüm okullarda dezenfekte işlemi gerçekleştirdikten sonra, bugün ise okulların önüne stant açarak öğrencilere ve velilere maske, su ve dezenfektan dağıttığını belirtti. Bu yıl pandemi dolayısıyla stresli bir süreç geçirdiklerini belirten öğrenciler ve veliler Milas  Belediyesi’nin gerçekleştirdiği bu uygulama için Başkan Muhammet Tokat’a teşekkür ettiler.

Paylaş:

Yorum Bırak