Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
‘Ücretsiz Karikatür ve Resim Kursları’ 28 Temmuz’da başlayacak! – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

‘Ücretsiz Karikatür ve Resim Kursları’ 28 Temmuz’da başlayacak!

845
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Yaz dönemi -ücretsiz- Karikatür ve Resim Kursları’nın 28 Temmuz’da başlayacağı bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, 28 Temmuz Salı günü Hacı Aliağa Konağı-Turhan Selçuk Karikatürlü Ev’de saat 16’de başlayacak kursta kursiyerlere Mehmet Nergiz tarafından eğitim verilecek.

İlk ve orta okul öğrencilerine yönelik olarak açılacak kurs her Salı saat 16’da başlayacak. Şu ana kadar 35 kişinin başvurduğu belirtilen kursa kayıtlar devam ediyor. Gelen talep yoğunluğuna göre kurs günleri arttırılabilecek.

Konuyla ilgili açıklamasında, öğrencilerin açılan kurslara her zaman büyük ilgi gösterdiğini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Resim ve karikatür alanlarında çocuklarımız için kurslar başlattık. İsteyen herkesin katılım sağlayabilmesi için kurslarımızı ücretsiz yaptık. Milas Belediyesi olarak sanatsal ve kültürel hizmetlere önem veriyoruz. Kurslarımızdan yararlanmak isteyenleri bekliyoruz” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak