Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Fenerbahçe’nin yeni futbolcusu Çökertme’de enerji topluyor – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Fenerbahçe’nin yeni futbolcusu Çökertme’de enerji topluyor

1441
0
Paylaş:

BAKIŞ Spor Haber –

Geçtiğimiz sezon Gölcükspor’da forma giyen, ardından Fenerbahçe’ye transfer olan genç yıldız İsmail Yüksek’in tatilini Çökertme’de geçirdi ve bu arada Milas Belediyesi’ni de ziyaret etti.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol’u ziyaret eden Yüksek, tatilde bol bol enerji depoladığını ve Milas’ı çok beğendiğini ifade etti. Oldukça keyifli bir ortamda geçen ziyarette Arda Varol, genç yıldıza yöresel lezzetlerden olan zeytinyağı ve Milas Belediyesi’ne ait plaket hediye etti.

İsmail Yüksek bu hediyeden dolayı çok memnun olduğunu söyleyerek, “Milas benim uzun zamandır bildiğim bir bölge. Doğasıyla, deniziyle, tarihsel yapısıyla böyle etkileyici bir yerde, hem özel program çerçevesinde antrenmanlarıma devam ediyor hem de sezon öncesi enerji topluyorum” dedi.

Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol ise genç futbolcunun ziyaretinden ötürü çok memnun olduğunu dile getirdi ve gelecek sezon için yıldız futbolcuya başarı dileklerini iletti.

Paylaş:

Yorum Bırak