Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
‘Zabıta Teşkilatı’nın 194. kuruluş yıldönümü kutlu olsun! – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

‘Zabıta Teşkilatı’nın 194. kuruluş yıldönümü kutlu olsun!

828
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi’nde düzenlenen etkinlikle Zabıtalar Haftası’nı kutladı. Kutlama sırasında konuşan Tokat, “Zabıtalar, belediyelerin topluma karşı aynasıdır” dedi.

Zabıta Teşkilatı’nın 194. kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlanan Zabıta Haftası vesilesiyle Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Zabıta Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi. Günün anısına personele çiçek ve hediyeler veren Başkan Tokat, hizmetlerinden dolayı Zabıta çalışanlarına teşekkür etti.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Zabıta teşkilatının köklü bir teşkilat olduğunu, çok önemli görevler yaptığını söyleyen Başkan Tokat, özellikle koronavirüs salgınıyla mücadelede tüm zabıtaların büyük özveriyle çalıştığını belirterek, “Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir” dedi.

Zabıta teşkilatının vatandaşla belediye arasında köprü görevi üstlendiğini belirten Başkan Tokat, “Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde ifa eden tüm Zabıta teşkilatının Zabıta haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak