Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
10 Ekim’de başlayacak ‘seyircisiz sezon’a hazırlanıyorlar – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

10 Ekim’de başlayacak ‘seyircisiz sezon’a hazırlanıyorlar

746
0
Paylaş:

BAKIŞ Spor Haber –

Milas Belediyespor Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Sorumlu Osman Çakıray ve Antrenör Sefa Koşar önderliğinde çalışmalarını sürdüren Milas Belediyespor 10-11 Ekim’de başlayacak lig karşılaşmaları öncesinde Bigadiç’te düzenlenen hazırlık turnuvasına katılacak.

Geçtiğimiz sezon bir kez daha Efeler Ligi’nin kapısından dönen Milas Belediyespor Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını Atatürk Spor Kompleksi’nde yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor.

10 Ekim’de Halk Bankası Voleybol Takımı ile yapacağı maçla lige başlayacak olan ilçemiz-ilimiz temsilcisi, sezon öncesi hazırlık turnuvası kapsamında Balıkesir Bigadiç’e gidiyor. Turnuvada güçlü takımlarla karşılaşacak olan Milas Belediyespor Voleybol Takımı, sezon öncesi çalışmalarının kalanına Atatürk Spor Kompleksi’nde devam edecek.

Hazırlıklar olumlu geçiyor

Hazırlık süreciyle ilgili açıklamalarda bulunan Milas Belediyespor Voleybol Takımı Baş Antrenörü Osman Çakıray, “Geçen sezon bizim için önemli bir deneyim oldu. Genç ve dinamik bir ekip kurduk. Yeni sezon hazırlıklarına devam ediyoruz. Bigadiç’te gerçekleşecek turnuva bizim için önemli bir sınav olacak. Bu turnuva önümüzü görme anlamında gayet iyi olacak. Çalışmalarımız gayet olumlu geçiyor, bu turnuvada da kendimizi test edeceğiz” dedi.

Maçlar seyircisiz oynanacak!

Bu sezon da Milas’ı en iyi şekilde temsil edeceklerini belirten Çakıray, “Takımımızın gücünü taraftarlarımıza da göstermek isterdik ancak pandemi nedeniyle bu mümkün gözükmüyor. Milas’ta oynayacağımız lig maçlarımızda tribünlerde taraftarlarımız varmışçasına maça çıkacağız ve en iyi sonucu almaya çalışacağız” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak