Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
‘İlçe Başkanlığı’ için temayül yoklaması yapıldı – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

‘İlçe Başkanlığı’ için temayül yoklaması yapıldı

997
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Daha önce 12 Eylül 2020 tarihinde yapılacağı duyurulan AK Parti Milas İlçe kongresi, İlçe Başkanı Fahri Acar’ın aday olmayacağını açıklaması nedeniyle 26 Eylül’e ertelendi. Ertelenen kongresi öncesinde geçen Salı günü, ilçe teşkilatı bünyesinde “İlçe Başkanı kim olsun” sorusunun yanıtının bulunması için temayül yoklaması yapıldı.

Muğla Koordinatörü İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın koordinasyonunda yapılan temayül yoklaması, İlçe Yönetimleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetimleri, Mahalle Başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubunun katılımıyla gerçekleşti.

Temayül yoklamasına katılan partililere ‘İlçe başkanı olarak kimi görmek istersiniz?’ sorusu yöneltildi ve katılımcılardan istedikleri üç ismi yazmaları istendi. Katılımın oldukça yoğun olduğu gözlenen temayül yoklaması genel merkez tarafından değerlendirilecek.

AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, temayül yoklaması öncesinde yaptığı konuşmada, aday olmayacağını açıkladığını belirterek, “Muğla Koordinatörümüz İzmir Milletvekilimiz Sayın Mahmut Atilla Kaya ve İl Başkanımız Kadem Mete’nin katılımlarıyla İlçe Başkanlığı temayül oylamasını gerçekleştirdik. Tüm Aday Adaylarımıza başarılar dilerim. 10 Aralık 2017 tarihinden bu zamana kadar desteklerini esirgemeyen İl Başkanım Kadem Mete’ye, İl Koordinatörümüz Mahmut Atilla Kaya’ya, Milletvekillerimize, Yönetim Kurulu üyelerime, Kadın ve Gençlik Kollarıma, Mahalle Başkanlarıma, Delegelerime ve en çok da desteklerini hiç esirgemeyen Milas halkına çok teşekkür ederim. Bizimkisi bir ayrılık değil yeni bir besmeledir. Yeni başlangıçlara merhaba. Durmak yok yola devam” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak