Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Yılgör Kadık anısına düzenlenen ‘Resim Yarışması’nın ödülleri verildi – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Yılgör Kadık anısına düzenlenen ‘Resim Yarışması’nın ödülleri verildi

839
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Milas’ın Güllük Mahallesi’nden merhum iş insanı Yılgör Kadık anısına düzenlenen resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Güllük’te  iş insanı Görsev Kadık ve Hatice Balkır’ın babası, Nevzat Balkır’ın kayınpederi olan Yılgör Kadık anısına, geleneksel olarak her yıl bir etkinlik gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenen uçurtma şenliğinden sonra bu yıl da resim yarışması düzenlendi.

Güllük ilkokulu 1’inci sınıf öğrencileri arasında “Pandemi Sonrası Arkadaşlarınızla İlk Yapmak İstedikleriniz” konulu yarışmada dereceye girenlere ödülleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Güllük Mahalle Muhtarı Ali Polat ve merhum Yılgör Kadık’ın oğlu Görsev Kadık tarafından verildi.

Ödül töreni sırasında çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Tokat, dereceye girenlere Ipad, Akıllı kol saati, scooter gibi hediyeler verdi.

Yarışma hakkında açıklama yapan Görsev Kadık ise, “Merhum babam Yılgör Kadık adına her yıl etkinlik düzenliyoruz. Geçen yıl uçurtma etkinliği ile başladık. Bu yıl ise, ülkemizde ve dünyada yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle çocuklarımız arasında dijital ortamda resim yarışması düzenledik. Bu sayede çocuklarımız hem evlerinde sıkılmamış oldular hem de resim becerilerini sergilediler. Yarışmamıza ilgi gösteren tüm çocuklarımıza ve ödül törenimize katılan Başkanımız Muhammet Tokat’a teşekkür ediyorum” dedi.

Paylaş:

Yorum Bırak