BAKIŞ Spor Haber / Hüseyin AÇAR –
Yeni Milasspor: 8 – Karaovaspor: 0
2019-2020 spor sezonunda Muğla Süper Amatör Futbol Liginde ilçemizi temsil eden Yeni Milasspor, geçen hafta sonu Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda konuk ettiği Karaovaspor’a gol oldu yağdı.
Ligin dördüncü hafta karşılaşmasında Milas’ta Karaovaspor ile oynayan ilçemiz takımı karşılaşmadan 8-0’lık galibiyetle ayrılarak 3 puanla tanıştı. İlk yarısı 3-0 biten karşılaşmada Yeni Milasspor iyi oyununu ikinci yarıda da sürdürdü ve karşılaşmadan 8-0’lık galibiyetle ayrıldı.
Yeni Milasspor adına golleri Anıl Tukluk (3), Mahmut Ermaşa (1), Bedirhan Tuna (1), Muhammet Kılıç (1) Yiğithan Yüksel (2) attılar.
Dalyanspor: 1 – Beçin Gençlikspor: 1
Muğla Süper Amatör Futbol Ligindeki diğer takımımız Beçin Gençlikspor ise deplasmanda maçın sonlarına doğru penaltıdan attığı tek golle mağlubiyetten kurtulup Milas’a 1 puanla döndü.
Haftanın maç sonuçları
Süper Amatör Futbol Ligi
Yeni Milasspor: 8 – Karaovaspor: 0
Dalyanspor: 1 – Beçin Gençlikspor: 1
Seydikemer Belediyespor: 3 – Dalaman Belediyespor: 0
Düğerek Güneşspor: 0 – Gümüşlük Gençlikspor: 0
Menteşe Yerküpespor: 2 – Göcek Belediyespor: 3
1.Amatör Futbol Ligi
Ortaköyspor: 0 – Milas Gençlikspor: 0
Bodrum Yalı Gençlikspor: 3 – Özpisispor: 1
Güllük Belediyespor: 8 – Bafa Belediye Zeytinspor: 2
BAL Ligi
Yatağanspor: 1 – Manavgatspor: 0
Kestelspor: 0 – Ortaca Belediyespor: 2
Burdur M.A.Ersoy Ünv: 2 – Sarayönü Belediyespor: 2
Isparta 32 Spor: 3 – Kepez Belediyespor: 0
Akşehirspor: 3 – Çal Belediyespor: 0
Karaman Belediyespor: 1 – Konya Ereğli Belediyespor: 0
Denizli Sarayköy Belediyespor: 4 – Burdur Bucak Oğuzhanspor: 1
Masterler Ligi
Milasspor: 3 – Foçaspor: 0
U16 Ligi
Milas Gençlikspor: 2 – Bodrum 1925: 1
Bitez Gençlikspor: 4 – Gümüşlük Gençlikspor: 0
Marmarisspor: 3 – Yeni Milasspor: 2
U14 Ligi
Yeni Milasspor: 1 – 48 Çağdaşspor: 2
Saburhanespor: 0 – Milas Gençlikspor: 0
Körfez 1940: 1 – Yatağanspor: 5
Yatağan Sportif Gençlikspor: 0 – Bodrum 1925: 8
Yeni Milasspor deplasmanda, Beçin Milas’ta
Süper Amatör Küme liginde hafta sonu ilçemiz temsilcilerinden Yeni Milasspor Pazar günü deplasmanda Dalaman Belediyespor’a konuk olacak. Diğer temsilcimiz Beçin Gençlikspor ise Cumartesi günü Milas’ta Menteşe Yerküpespor’u konuk edecek.
Haftanın maç programı
Süper Amatör Futbol Ligi
23 Kasım Cumartesi saat 14.00
Beçin Gençlikspor – Menteşe Yerküpespor
Göcek Belediyespor – Muğla Üniversitesi
24 Kasım Pazar saat 14.00
Dalaman Belediyespor – Yeni Milasspor
Karaovaspor – Dalyanspor
Gümüşlük Gençlikspor – Seydikemer Belediyespor
Düğerek Güneşspor (bay)
BAL Ligi maçları
24 Kasım Pazar saat 14.00
Ortaca Belediyespor – Yatağanspor
Akşehirspor – Karaman Belediyespor
Kepez Belediyespor – Denizli Sarayköyspor
Sarayönü Belediyespor – Kestelspor
Çal Belediyespor – Burdur M.Akif Ersoy Ünv.
Bucak Bld. Oğuzhanspor – Konya Ereğli Belediyespor
Manavgat Belediyespor – Isparta 32 Spor
1.Amatör Futbol Ligi
23 Kasım Cumartesi saat 14.00
Bodrum Götürkbükü – Bodrum Yalı Gençlik
24 Kasım Pazar saat 14.00
Bafa Belediye Zeytinspor – Ortaköyspor (Selimiye Sahası)
Özpisispor – Güllük Belediyespor
Milas Gençlik (bay)
Masterler Ligi
24 Kasım Pazar saat 16.30
Didimspor – Milasspor
U16 Ligi maçları
23 Kasım Cumartesi saat 12.00
Milas Gençlikspor – Marmaris 1923
Saat 14.00
Marmarisspor – Gümüşlük Gençlikspor
Bitez Gençlikspor – Bodrum 1925
U14 Ligi maçları
24 Kasım Pazar saat 14.00
Milas Gençlikspor – Yeni Milasspor
Yatağanspor – Saburhanespor
Muğlaspor – Körfez 1940
48 Çağdaşspor – Yatağan Sportif Gençlikspor