Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php:1) in /srv/users/serverpilot/apps/milasbakis/public/wp-content/themes/the-rex/single.php on line 13
Tes-İş ve T.Maden-İş yöneticileri Başkan Tokat’ı ziyaret etti – Milas Bakış Gazetesi – Milas Haberleri

Tes-İş ve T.Maden-İş yöneticileri Başkan Tokat’ı ziyaret etti

1236
0
Paylaş:

BAKIŞ Haber –

Türk-İş Muğla İl Temsilcisi ve Tes-İş Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik ve Türkiye Maden İş Yatağan ve Havalisi Şube Başkanı Osman İlhan ile beraberindeki heyet Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti. Ziyarette CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe de hazır bulundu.

Tes-İş Yatağan Şube Başkanı ve Türk-İş Muğla İl Temsilcisi Fatih Erçelik, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Başkanımız Muhammet Tokat bizleri ziyaret etmişti. Biz de kendisine iade ziyaretinde bulunmak istedik. Muğla genelinde 11 bin üyemiz var. Bu rakam emekli olanlar ve aileleri ile birlikte 100 bin kişiyi kapsıyor. Bu anlamda Muğla genelinde ciddi bir potansiyele sahibiz” derken, Başkan Tokat ise şunları söyledi:

“Sendikalar ile her anlamda ikili ilişkilerimiz iyi olmuştur. Belediye memur ve işçilerimizi kapsayan toplu iş sözleşmesi zamanında beni bir işveren olarak değil hep kendileri gibi görmüşlerdir. Muğla genelinde en iyi ücret artışını işçilerimize biz verdik. Türkiye’de memur sendikasıyla toplu sözleşme yapan ilk belediye başkanlarından biriyim. Bu anlamda, demokrasi ve sendika mücadelesi anlamında bizdeki yeriniz çok başka. Sizlere çalışmalarınızda başarı diliyor, ziyaretiniz için de teşekkür ediyorum.”

Paylaş:

Yorum Bırak